free web hit counter

ممنوعیت میترا حجار از صدا سیما

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 774
ممنوعیت میترا حجار از صدا سیما

ممنوعیت میترا حجار از صدا سیما

میترا حجار بازیگر زن ایرانی که در دورانی از او فیلم ها و سریال های بسیاری را در تلوزیون و سینما مشاهده می نمودیم اکنون کم کار شده است و دلیل این امر را می خواهیم در این گزارش از آناپیک از او جویا شویم.

میترا حجار؛ بازیگر سینما و تلویزیون که آثاری همانند «پلیس جوان» و «سرزمین کهن» را در کارنامه تلویزیونی خود دارد این روزها وقتش را صرف محیط زیست و حقوق حیوانات نموده است. به همین دلیل بسیاری از پیشنهادهایش را رد کرده تا با تمرکز بیشتر به این کار بپردازد.

 میترا حجار, بازیگران ایرانی, حواشی میترا حجار, اخبار میترا حجار

این بازیگر درباره دلایل فاصله گرفتنش از تلویزیون توضیح داد: به دلیلی که نمی‌دانم چیست، تلویزیون دو سه سال می باشدکه ورود من را به سازمان ممنوع کرده است. زمانی که من در شهرک غزالی برای بازی در یک فیلم سینمایی رفتم، صبح همان روز به من گفتند که از تاریخ ۱۷ شهریور ممنوع‌الورود می باشم. وقتی من جویای این مسئله شدم گفتند که باید به حراست سازمان بروم ولی حراست داخل خود سازمان است و نمی‌شود وارد سازمان شد، به نظر می‌رسد آن‌ها با این کارشان به نوعی انسان را سنگ قلاب می‌کنند و برای من خیلی دردناک است که تلویزیون چنین دیدگاه و موانعی برای هنرمندان دارد. ضمن این‌که من هیچ کاری نکرده بودم؛ نه مهمانی رفته‌ام و نه هیچ کار دیگری کرده‌ام. به همین خاطر من هم مدتی است تلویزیون نمی‌بینم و تلاش کردم این قطع رابطه را دو طرفه کنم.

میترا حجار, بازیگران ایرانی, حواشی میترا حجار, اخبار میترا حجار
وی ادامه داد: صداوسیما خیلی سیستم غلطی دارد و نتیجه آن را هم می‌بینیم که دیگر مثل سابق مخاطب ندارد البته مردم برنامه‌هایی مانند «ماه عسل»، «خندوانه» و «دورهمی» را می‌بینند اما با این حال مخاطب امروز تلویزیون اصلا قابل قیاس با مخاطب شبکه‌های خارجی نیست، این واقعیت را باید بپذیریم.

میترا حجار, بازیگران ایرانی, حواشی میترا حجار, اخبار میترا حجار

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “ممنوعیت میترا حجار از صدا سیما”

  1. داود طاهری

    بانظر ایشان موافقم بامسئولینی که برای صدا وسیما انتخاب می شود از بقیه باید فاکتور گرفت