free web hit counter

گوست رایدر به ماموران شیلد پیوست

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 39
گوست رایدر به ماموران شیلد پیوست

گوست رایدر یکی از شخصیت ابرفهرمان که پیشتر فیلم هایش در سینماهای جهان اکران شده بود در دنیای سریال های مارول ورود کرد و به ماموران شیلد پیوست.

در حالیکه تنها دو هفته به بازگشت سریال «ماموران شیلد» در ایالات متحده باقی مانده، کمپانی مارول به هواداران این سریال اولین عکس از گابریل لونا در قالب شخصیت گوست رایدر را هدیه داده است.

روح آتشین انتقام که زمانی نیکولاس کیج نقشش را در دو فیلم سینمایی افتضاح بازی کرد، برای نخستین بار در این سریال ظاهر می شود و به این ترتیب خود را وارد دنیای سینماتیک مارول می کند. اولین تصویر از بازیگر این شخصیت در مجله انترتینمنت ویکلی منتشر شده و جاس ودون، تهیه کننده اجرایی سریال با این مجله صحبت کرده است. او گفت: «مثل همیشه، ما همانطور که خودمان می خواهیم به این شخصیت شکل می دهیم. در جاهایی که احساس می کنیم واقعا مهم است به داستان کمیک بوک ها وفادار خواهیم ماند. این را خیلی دوست داریم که این شخصیتی واقعا پویاست و آن بچه شرق لس آنجلسی را در خود دارد.»

به این ترتیب با ورود گوست رایدر، جادو به سریال «ماموران شیلد» معرفی می‌شود که در توازن با معرفی شدن جادو به دنیای سینماتیک مارول از طریق فیلم «دکتر استرنج» است.

ودون در ادامه گفت: «ماجرا با مردی شروع شد که با استفاده از علم برای خود یک لباس آهنین طراحی کرد و بعد ما با آدم فضایی هایی آشنا شدیم که نقطه آغاز بسیاری از افسانه‌های مربوط به خدایان مان بودند و امسال هم دکتر استرنج بیرون می آید. ما داریم ماجرا را حتی بیشتر نسبت به دنیایی از چیزهایی باز می کنیم که هنوز نمی‌توانیم کامل آن‌ها را درک کنیم یا همانطور که تور می گوید، جادو علمی است که ما هنوز آن را درک نمی‌کنیم. خب، حالا می خواهیم وارد جادوی حسابی حسابی شیک و باحال بشویم.»

اخیرا بحث هایی حول محور این سریال پیش آمد و هواداران آن به شدت از این عصبانی شدند که جیسون او مارا، کسی که در چند فیلم انیمیشنی بتمن مسئولیت صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشت، به عنوان رهبر جدید شیلد در سریال معرفی شد. خیلی‌ها می خواستند ملیندا می، ماریا هیل یا شارون کارتر جای کولسون را بگیرند.

«ماموران شیلد» روز بیستم سپتامبر به شبکه ای بی سی بازمی‌گردد.

گوست رایدر یا روح سوار (به انگلیسی: Ghost Rider) عنوان فیلمی فانتزی ابرقهرمانی به نویسندگی و کارگردانی مارک استیون جانسون می‌ باشد که براساس کمیک بوکی به همین نام ساخته و در اوایل سال ۲۰۰۷ اکران عمومی شده‌است. در این فیلم صد و ده دقیقه‌ای نیکلاس کیج نقش گوست رایدر را ایفا می‌کند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گوست رایدر به ماموران شیلد پیوست”