free web hit counter

گلایه های صدیقه کیانفر از مردم

مجموعه: دسته‌بندی نشده, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 288
گلایه های صدیقه کیانفر از مردم

گلایه های صدیقه کیانفر از مردم

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون می باشد گه در این گزارش از اناپیک می خواهیم با مشکلات وی بعد از بیکاری اش آشنا شویم.

صدیقه کیانفر با اشاره به بیکاری این روزهایش گفت: در حال حاضر درخانه و مشغول کدبانویی می باشم. برای انجام کارهای تصویری از من دعوت نمی کنند و دلیل این موضوع را نمی دانم و فقط این را می دانم که هیچ کار خلافی انجام نداده ام.
وی ادامه داد: در مورد افرادی که به طور مدام پیشنهاد بازی در آثار مختلف را دارند نمی توانم هیچ چیز بگویم چون نمی خواهم با غیبت نمودن، گناه کنم فقط این را می دانم که برای من و امثال من کاری وجود ندارد.

صدیقه کیانفر,سریال کیمیا, گلایه های صدیقه کیانفر, اخبار صدیقه کیانفر

کیانفر تصریح کرد: واقعا دلم می خواست آقایان کارگردان در جایی بودند که در آنجا حضور پیدا می کردم و خطاب به آنها می گفتم که چه گناهی کرده ام که مرا برای هیچ کاری دعوت نمی کنید چون نه ناتوان هستم،‌ نه آلزایمر دارم بلکه سرپا و سالم هم هستم.

 صدیقه کیانفر,سریال کیمیا,  گلایه های صدیقه کیانفر, اخبار صدیقه کیانفر
این پیشکسوت عرصه بازیگری تلویزیون همچنین گفت: به اندازه ای از فضای بازیگری دور افتاده ام که از هیچ چیز خبر ندارم و چند سال می باشد که هیچ کاری انجام نداده ام. آخرین کار من سریال “کیمیا” بود که در آن نقش پیری عاطفه رضوی را بازی کردم و دو روز با جواد افشار همکاری داشتم اما همان نقش کوتاه را هم مردم دوست داشتند.
بازیگر سریال “کیمیا” همچنین یادآور شد: متاسفانه نه اهل پول می باشم که بگویم به همین دلیل مرا دعوت نمی کنند چون اصلا کسی به من پولی نمی دهد اما با این وجود دوست دارم کار کنم.

 صدیقه کیانفر,سریال کیمیا,  گلایه های صدیقه کیانفر, اخبار صدیقه کیانفر

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گلایه های صدیقه کیانفر از مردم”