free web hit counter

گفتگو با لیلا تانلار بازیگر نقش آیسو

مجموعه: مصاحبه, مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 953
گفتگو با لیلا تانلار بازیگر نقش آیسو

لیلا تانلار (آیسو) بازیگر سریال گوزل متولد سال ۱۹۹۷ زاده شده در استانبول می باشد. او در دبیرستان ایتالیایی تحصیل کرده و فارق التحصیل در رشته ی تئاتر در دانشکده هنر استانبول است. سایت آناپیک گفتگوی کوتاهی را با لیلا تانلار تهیه کرده است که لیلا در این گفتگو درباره موضوعاتی حواشی سریال پربیننده ی گوزل صحبت می کند…عکس های آیسو, عکس های لیلا تانلار

متن مصاحبه با لیلا تانلار (آیسو)

لیلا تانلار: صحنه های بحرانی و بحث و استرس را بیشتر از سکانس های شاد و خوشحال دوست دارم، چون در بازی صحنه های بحرانی استرس و هیجان در پشت صحنه بیشتر است و اگر کار خوب پیش برود و کارگردان استاد جودت از ضبط راضی باشد بیشتر مورد تشویق قرار می گیرم و همه در پشت صحنه به من تبریک می گویند، و این به من انگیزه می دهد.

عکس های آیسو, عکس های لیلا تانلار

اما در ایفای نقش صحنه های آرام و خوشحال، احساسی مصنوعی دارم و هیچوقت از کار خود راضی نیستم، احساس می کنم نمی توانم حس لازم را به کاراکتر آیسو بدهم.

عکس های آیسو, عکس های لیلا تانلار

مهم ترین سکانس برای من، صحنه ای بود که آیسو فهمید دختر واقعی این خانواده نیست، در هنگام بازی در آن سکانس خیلی هیجان داشتم و همه در پشت صحنه برای بهتر شدن کارم به من کمک کردند. شاید اوایل کار کمی سخت بود اما الان که به کار عادت کردم و احساس می کنم که می توانم از پس آن بر بیایم، حس زیبا و خوبی دارم، البته ناگفته نماند که اعضای اکیپ، کارگردان و هنرپیشه های بسیار با تجربه ای که در کنار ما هستند در بهتر شدن و پیشرفت روز افزون ما هنرپیشه های نوجوان نقش بسیار تاثیرگذاری دارند.

عکس های آیسو, عکس های لیلا تانلار

به عنوان مثال انرژی مثبت و روحیه ی جوان پسندانه خانم نورگل، به من قوت قلب و آرامش می دهد. تجربه های ایشان برای من خیلی گرانبها و قابل استفاده است و این شانس بزرگی برای من است.
برخورد مردم در کوچه وخیابان با من خیلی خاص و جالب است، آنها نه مثل یک شخصیت مشهور بلکه مانند دختر همسایه با من رفتار می کنند. مثل این است که انگار سالها است من را می شناسند و رفتارشان بسیار گرم و صمیمی است.

عکس های آیسو, عکس های لیلا تانلار

آنها برایم آرزوی موفقیت می کنند و این موضوع من را خیلی خوشحال می کند و حس خیلی خوبی به من می دهد.

عکس های آیسو, عکس های لیلا تانلار

پیشنهاد ما:

مصاحبه با امیر جدیدی

گفتگو با مهدی سلطانی

مصاحبه با ماهور الوند

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گفتگو با لیلا تانلار بازیگر نقش آیسو”