free web hit counter

گفتگو با فتانه ملک محمدی بازیگر سریال چرخ فلک

مجموعه: مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 312
گفتگو با فتانه ملک محمدی بازیگر سریال چرخ فلک

گفتگو با فتانه ملک محمدی بازیگر سریال چرخ فلک

 

گفتگو با فتانه ملک , مصاحب با ملک , بیوگرافی بازیگر مشهورسینما , بازیگر هنرمندزن سینما

      عکس جدید فتانه ملک محمدی

گفتگو با فتانه ملک , مصاحب با ملک , بیوگرافی بازیگر مشهورسینما , بازیگر هنرمندزن سینما

 

فتانه ملک محمدی fataneh malekmohammadi (متولد ۱۲ اسفند ۱۳۶۸ در تهران) است هنوز خودش را بازیگر نمی‌داند و تا هنرمند شدن راه درازی در پیش دارد . فتانه ملک محمدی همان بازیگر نوجوانی است که تهمینه میلانی‌ در نشست مطبوعاتی فیلم سوپراستار‌ کلی از او تعریف کرد و گفت: او را از بین صدها نفری که برای تست بازیگری آمده بودند، انتخاب کردم چون نوجوان فوق‌العاده با هوشی بود. من خیلی خوش شانس بودم که با یک نوازنده حرفه‌ای مواجه شدم. البته اگر این دختر نوازنده نبود ،‌ آموزشش می‌دادیم و تحت هر شرایطی از همین گزینه استفاده می‌کردم .

هنرنمایی فتانه ملک محمدی در سریال چرخ فلک

فتانه ملک محمدی سوپراستار سینما برای اولین بار با سریال چرخ فلک در تلویزیون دیده می شود.

ملک محمدی بازیگر جوان سینمای کشورمان است که اولین حضور خود را در فیلم سینمایی سوپراستار تجربه کرد. وی که دانش آموخته رشته موسبقی است، برای

اولین بار با سریال چرخ فلک در تلویزیون ظاهر خواهد شد. در ادامه گفتگوی مار را با این بازیگر می خوانید:

در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟

در حال تصویربرداری سریال اپیزودیک چرخ فلک هستیم. در یکی از اپیزودها که دو قسمتی است به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد حضور دارم.

چه نقشی را در این سریال ایفا می کنید؟

در اپیزود سارا ، نقش دختری به نام سارا را بازی می کنم که دانشجوست و تصمیم دارد از خانواده خود جدا زندگی کند. به همین دلیل ماجراهایی برای سارا پیش می آید.

به نظر می رسد این اولین حضور شما در تلویزیون است؟

همین طور است . بعد از «سوپراستار» ، در فیلم «پنهان» مهدی رحمانی و «پرسه در شهر لاجوردی» محمد علی نجفی که پارسال در اصفهان فیلمبرداری شد ؛ اما

هنوز اکران نشده است ، بازی کردم.

شما به طور حتم پیش از این پیشنهاد تلویزیونی داشتید؟

بله ، من هر سال ماه رمضان پیشنهاد تلویزیونی داشتم ؛ اما به دلایلی که خودم اعتقاد دارم نپذیرفتم. در میان سریال های ماه رمضانی ، سریال «مدینه» را دیدم که دوستانم در آن حضور داشتند.

دلیل انتخاب سریال چرخ فلک چه بود؟

دلیل اصلی این سریال کارگردان اثر بود. چرا که من فیلم «اشک سرما» را زمان دبیرستان از وی دیده بودم و علاقه زیادی به آن داشتم. بیشتر از ده بار فیلم را دیدم. به نظرم آرزوی هر کسی که با ایشان کار کند. اسم آقای حمید نژاد را که شنیدم، هیجان زده شدم و زمانی که قصه را خواندم دیدم از اول تا آخر، «سارا» در پستی و بلندی های زندگی حضور دارد و این نقش جای کار زیادی برای من داشت.

فکر می کنید بازهم در سریالی بازی کنید؟

بازی در سریال های مناسبتی و تلویزیونی فشار و حجم کاری زیادی دارد ؛ اما وجود عزیزالله حمید نژاد خیلی به گروه کمک کرد . اگر شرایط اینگونه باشد ، باز هم در تلویزیون کار می کنم؛ اما دغدغه اصلی من سینماست.
در این چند سال وضعیت سینما خیلی تغییر کرده است. در گذشته کمتر فیلم ساخته می شد اما در حال حاضر فیلمسازان جوان به قدری درخشان کار می سازند که هر سال در جشنواره منتظر دیدن فیلم های نسل جوان سینما هستیم و این اتفاق باعث خوشحالی است. چراکه فکر، ایده و بازیگران جدید با آنها همراه است.

درباره حضور خود در عرصه موسیقی توضیح بدهید؟

من ویولن می زنم . به دلیل علاقه به کودکان و موسیقی برای آن ها تدریس می کنم. لیسانس موسیقی دارم ؛ اما برای ارشد امسال به احتمال زیاد رشته های مطالعاتی می خوانم.

دغدغه شما در حال حاضر؟

کار کردن در سینما دغدغه ام است . همچنین می خواهم تغییراتی در زندگی شخصی ام ایجاد شود.

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گفتگو با فتانه ملک محمدی بازیگر سریال چرخ فلک”