free web hit counter

گریم جالب لیلا اوتادی در شیر تو شیر

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 465
گریم جالب لیلا اوتادی در شیر تو شیر

گریم جالب لیلا اوتادی در شیر تو شیر

گریم لیلا اوتادی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «شیر تو شیر»

شیر تو شیر, لیلا اوتادی, گریم لیلا اوتادی, بیوگرافی لیلا اوتادی

بر طبق گزارش آنا پیک اوتادی از هفده سالگی سرودن شعر را آغاز کرد. وی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران می باشد و کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز نمود اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.
البته زندگی کاری این بازیگر به آرامی و بدون جنجال هم نبوده است.در آبان ۱۳۸۹ خورشیدی، خبر بازی اوتادی در نقش ندا آقاسلطان در فیلم پایان‌نامه در برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مستقل و دولتی ایران منتشر گردید. ساعتی پس از انتشار ساخت این فیلم اعتراض مخالفان در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و بالاترین آغاز شد. صفحه مخالفان اوتادی در شبکه اجتماعی فیس‌بوک تنها در کم‌تر از هفت ساعت به سه هزار عضو رسید و هم‌چنین گروهی با نام موج آزادی وب‌سایت او را برای مدتی هک نمود.

در نهایت اعلام خبر بازی لیلا اوتادی در نقش ندا آقاسلطان توسط روابط عمومی فیلم پایان‌نامه تکذیب گردید. هم‌چنین اوتادی در واکنش گفت: دلم می‌خواهد بدانم چه کسی این دشمنی را روا داشته تا با طرح این‌گونه خبر مردم را نسبت به من هیستریک و عصبی نماید.

شیر تو شیر, لیلا اوتادی, گریم لیلا اوتادی, بیوگرافی لیلا اوتادی

جنجال دستمزد
در خبری،وی را با دریافت ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط (حسین قاسمی‌جامی) گران‌ترین بازیگر زن سینمای ایران نامید.
لیلا اوتادی در جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ با حضور در برنامه تلویزیونی هفت که اختصاص به    دارد در حضور مهدی ودادی کارگردان فیلم زن. مرد. زندگی… بیان کرد:
«شایعاتی مبنی بر اینکه من گران‌ترین بازیگر سینمای کشور می باشم گاه در فضای اینترنتی منتشر می‌شود که صحت ندارد و عده‌ای به دشمنی قصد دارند مرا گران‌ترین بازیگر سینمای ایران معرفی نمایند در صورتی که این امر درست نیست. وی افزود، به نظرم این حرف‌ها شایعات اینترنتی است که تنها از جانب دشمن شکل می‌گیرد.»

شیر تو شیر, لیلا اوتادی, گریم لیلا اوتادی, بیوگرافی لیلا اوتادی
اوتادی در مورد دستمزد خود بیان نمود: «مردم بهتر از همه دستمزد من را می‌دانند. شایعات مبنی بر بالا بودن دستمزد من برای خودم هم تازگی داشت و عجیب بود. اصلاً این طور نیست و فکر می‌کنم یک عده با من دشمنی دارند. آقای ودادی نیز می‌تواند این مسئله را تأیید کند.»

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “گریم جالب لیلا اوتادی در شیر تو شیر”

  1. احمد

    با عرض سلام وخسته نباشید بنده یکی از طرفداران پرپا قرص خانوم اوتادی هستم به نظر من گریم خانوم اوتادی بسیار پسندانه وبه جا میباشد هر چند ایشان چهره ای بسیار جذاب و دوست داشتنی دارند هر گریمی که بر وی انجام گیرد او جذابتر خواهدشد خیلی دوست دارم با خانوم اوتادی ملاقاتی داشته باشم و افتخار میکنم که طرف دارچنین بازیگرشایسته وخوش چهراه ی هستم وبه خودم میبالم به امید دیدار