free web hit counter

«کیت وینسلت» در فیلم جدید «وودی آلن»

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 340
«کیت وینسلت» در فیلم جدید «وودی آلن»

«کیت وینسلت» در فیلم جدید «وودی آلن»

بر اساس گزارش آناپیک،”وودی آلن” که امسال با فیلم «کافه سوسایتی» جشنواره فیلم کن را افتتاح نمود، با وجود این که در چند ماه اخیر به سبب تکرار اتهامات نسبت به وی در مورد سوء استفاده از دخترش «دایلن فارو» در کانون حواشی بوده، هرگز دست از فیلمسازی برنداشته و قصد دارد فیلم جدیدش را از فصل پائیز مقابل دوربین ببرد و برای بازیگر اصلی آن «کیت وینسلت» بازیگر برنده اسکار و سرشناس هالیوودی را در نظر گرفته است. از موضوع فیلم جدید «وودی آلن» همچون همیشه اطلاعی در دست نمی باشد و به جز «کیت وینسلت» که حضورش در این فیلم تقریبا قطعی شده اما هنوز فهرست سایر بازیگران اعلام نشده‌اند.

وودی آلن,جشنواره فیلم کن, کیت وینسلت, هالیوود

بر اساس اعلام نشریه ورایتی، این اولین باری می باشد که «کیت وینسلت» در فیلمی با «وودی آلن» همکاری می‌نمایدد. این بازیگر هالیوودی تاکنون شش بار نامزد جایزه اسکار شده و یکبار هم در سال ۲۰۰۸ برای فیلم «کتابخوان» این جایزه را به دست آورده است.

 وودی آلن,جشنواره فیلم کن, کیت وینسلت, هالیوود

“کافه سوسایتی”جدیدترین ساخته سینمایی «وودی آلن» امسال با بازخورد مثبتی در جشنواره فیلم کن رو به رو شد اما این فیلم بیشتر در سایه جنجال‌های پیرامون اتهامات وارده به این کارگردان کهنه‌کار آمریکایی قرار گرفت، اتهاماتی که همواره از سوی «آلن» رد شده است.

“وودی آلن” طی سه دهه فیلم‌سازی، بیش از ۴۵ فیلم ساخته که با آن‌ها افتخارات و جوایز سینمایی متعددی کسب نموده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به چهار جایزه اسکار و دو جایزه گلدن گلوب اشاره کرد.

وودی آلن,جشنواره فیلم کن, کیت وینسلت, هالیوود

آنی‌هال”، «صحنه‌های داخلی»، «منهتن»، «خاطرات اکلیلی»، «امتیاز نهایی»، «آلیس»، «ویکی کریستینا بارسلونا»، «گلوله‌های بر فراز برادوی»، «آفرودیت قدرتمند»، «شالوده‌شکن»، «نیمه شب در پاریس»، «تقدیم به رم با عشق»، «یاسمن غمگین» و «مرد منطقی» از جمله ساخته‌های این کارگردان صاحب‌نام سینمای جهان می باشد.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “«کیت وینسلت» در فیلم جدید «وودی آلن»”