free web hit counter

کیت رابینز فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 135
کیت رابینز فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی

کیت رابینز فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی

کیت رابینز فضانورد زن ۳۷ ساله آمریکایی است که بزودی به ایستگاه فضایی اعزام خواهد شد.

یک زن ۳۷ ساله آمریکایی پنجاه و نهمین زن فضانورد شد!

کیت رابینز فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی

زن فضانورد آمریکایی,زن فضانورد,فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی,فضانورد آمریکایی,کیت رابینز,بیوگرافی کیت رابینز,جید ترین عکس های کیت رابینز,عکس های کیت رابینز,عکس کیت رابینز,فضانورد

زن فضانورد آمریکایی

کیت رابینز، فضانورد ناسا تا یک هفته دیگر عازم ایستگاه فضایی بین‌المللی خواهد شد و به عنوان پنجاه و نهمین زن فضانورد جهان را به خود اختصاص خواهد شد.

رابینز ۱۶ تیرماه به همراه دو فضانورد دیگر به نام‌های، آناتولی ایوانیشین از روسیه و تاکویا اونیشی از ژاپن، از پایگاه بایکونور قزاقستان به وسيله موشک سایوز به فضا رفته و به بقیه همکاران خود در ماموریت “اکسپدیشن ۴۸ ” در ایستگاه فضایی بین المللی خواهد پیوست.

کیت رابینز فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی

زن فضانورد آمریکایی,زن فضانورد,فضانورد 37 ساله آمریکایی,فضانورد آمریکایی

این فضانورد در سال ۲۰۰۹ و پس از کمک به توسعه اولین مدل عفونت آبله برای موسسه تحقیقات پزشکی بیماری‌های عفونی ارتش آمریکا و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری انتخاب شد. وی که خود را “شکارچی سابق ویروس” می‌نامد، دارای مدرک دکترا در رشته زیست شناسی سرطان از دانشگاه استنفورد است.

رابینز به محض رسیدن به ایستگاه فضایی بین‌المللی، تحقیقاتی را در زمینه مطالعات بیولوژیکی و انسان، از جمله چگونگی شرایط توده استخوان انسان و سیستم قلبی عروقی در شرایط بی‌وزنی، انجام خواهد داد. این فضانورد ۳۷ سال سن دارد.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کیت رابینز فضانورد ۳۷ ساله آمریکایی”