free web hit counter

کروگر زبان حال مهاجران به آلمان

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 114
کروگر زبان حال مهاجران به آلمان

کروگر زبان حال مهاجران به آلمان

به گزارش آناپیک، فیلم تازه کروگر حال و هوایی اجتماعی دارد و موضوع مهاجرت مسلمانان به آلمان، نقش مهمی در داستان آن دارد.این فیلم با نام «در سایه» جلوی دوربین می رود و کارگردان آن فاتح آکین فیلم ساز ترک تبار مقیم آلمان می باشد. او فیلم را براساس فیلم نامه ای از خودش کارگردانی می نماید.

کروگر, دایان کروگر, اخبار هالیوود, بازیگران زن هالیوود
رسانه های گروهی آلمان می نویسند آکین چند سال می باشد که می خواهد این فیلم را جلوی دوربین ببرد و فیلم نامه آن را براساس تغییر شرایط آلمان در یک سال اخیر، مقداری تغییر داده است.
به نوشته هالیوود ریپورتر، خط اصلی داستان «درسایه» در باره آدمی می باشد که تجربیات مختلف زندگی، او را در آستانه و لبه یک درهم شکستگی ذهنی قرار داده است.

کروگر, دایان کروگر, اخبار هالیوود, بازیگران زن هالیوود
شنیده می گردد شهر هامبورگ محل اصلی فیلم برداری این درام پرتنش اجتماعی می باشد. بازیگر اصلی مرد فیلم هم تا یک ماه دیگر انتخاب و معرفی خواهد شد.
دایان کروگر که در فیلم های انگلیسی زبانی مثل «تروا» و «ناشناس» بازی کرده، در سرزمین مادری خود در تعداد اندکی فیلم آلمانی زبان ظاهر شده است.

کروگر, دایان کروگر, اخبار هالیوود, بازیگران زن هالیوود
در سال های اخیر او مقیم فرانسه بوده و در چند فیلم فرانسوی زبان ایفای نقش نموده است. از بین کارهای تازه تر او می توان به «آسمان» فابین برتود اشاره کرد.
فاتح آکین از سال ۲۰۱۰ به صورت جدی به فکر ساخت «درسایه» افتاد. اما مشکلات مالی مانع از تولید آن شد. او می گوید این فیلم حال و هوایی شبیه «راننده تاکسی» مارتین اسکورسیزی دارد.
از قرار معلوم، یکی از دو کاراکتر محوری داستان فیلم اصلیتی عرب تبار دارد که در آلمان با مشکلاتی روبرو و از کمک یک تبعه آلمان برخوردار می شود.

منبع:   آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کروگر زبان حال مهاجران به آلمان”