free web hit counter

کاندیداتوری مریل استریپ به جای ترامپ

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 160
کاندیداتوری مریل استریپ به جای ترامپ

کاندیداتوری مریل استریپ به جای ترامپ

مریل استریپ در هیات دونالد ترامپ ظاهر گردید و روی صحنه نقش او را ایفا نمود.این بازیگر پیش از این به خاطر بازی در نقش مارگارت تاچر در «بانوی آهنین» جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت نموده بود. مریل استریپ که ۱۹ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده و سه بار این جایزه را به خانه برده است، یک نقش جدید ایفا نمود: او در نقش دونالد ترامپ ظاهر شد و در حالی که چهره‌اش را به شیوه او گریم و موهایش را مدل او درست کرده بود با لهجه این نامزد جمهوری خواهان آمریکا شروع به صحبت نمود.

 مریل استریپ, هالیوود, دونالد ترامپ, جایزه اسکار
این نمایش بخشی از برنامه جشن تئاتر عمومی بود که برای گرامی داشت چهارصدمین سالگرد درگذشت شکسپیر در تئاتر دلاکورت نیویورک برگزار شد.
مریل استریپ با گریم دونالد ترامپ

مریل استریپ, هالیوود, دونالد ترامپ, جایزه اسکار

در این برنامه شماری از چهره‌های مشهور از جمله مایکل بلومبرگ شهردار پیشین نیویورک، سامانتا پاور نماینده آمریکا در سازمان ملل و لین مانوئل میراندا سازنده نمایش «همیلتون» حضور داشتند. اسکار اویستیس مدیر هنری این تئاتر به نیویورک تایمز اعلام کرد: شک زیادی برای اجرای این نمایش وجود داشت اما کسی هیچ شکی به قدرت مریل استریپ نداشت. هیچکدام از ما او را با گریم و لباسش ندیده بودیم، تا وقتی روی سن آمد. در این برنامه استریپ در کنار کریستین بارانسکی ‌هم‌بازی‌اش در فیلم «مامامیا» روی صحنه آمد و او نیز در نقش هیلاری کلینتون ظاهر گردید. در این نمایش شماری از اشعار شکسپیر که منطبق بر نظرات ترامپ تغیییر کرده بود، از زبان استریپ و با لهجه ترامپ ادا شد.

مریل استریپ, هالیوود, دونالد ترامپ, جایزه اسکار
انتهای این نمایش با اعلام نام کلینتون به عنوان نامزد رسمی حزب دموکرات هم‌زمان شد.این در حالی می باشد که مایکل مور مستندساز سال پیش اعلام نموده بود بهتر است مریل استریپ رییس جمهوری بعدی آمریکا باشد.

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “کاندیداتوری مریل استریپ به جای ترامپ”

  1. حمید

    کاش لینک دانلودش رو هم میذاشتین