free web hit counter

کارگردان دد پول ۲ مشخص شد

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 34
کارگردان دد پول ۲ مشخص شد

پس از جدا شدن تیم میلر از پروژه “دد پول ۲” کمپانی فاکس تصمیم گرفت دیوید لیچ را به عنوان جانشین میلر به عنوان کارگردان برگزیند تا مراحل فیلمبرداری قسمت دوم این فیلم آغاز شود.

هفته گذشته مشاجره و اختلافات “رایان رینولدز” بازیگر و “تیم میلر” کارگردان فیلم “دد پول ۲” تا آنجا بالا گرفت که میلر علناً عدم همکاری خود با این پروژه را اعلام کرد.

کارگردان دد پول 2 مشخص شد

کارگردان فیلم دد پول ۲

مسئولین کمپانی فاکس پس از این استعفا به دنبال جایگزینی مناسب برای میلر بودند. این جایگزین باید علاوه بر سابقه خوب می توانست با رایان رینولدز نیز همسو باشد.

سران کمپانی فاکس امروز “دیوید لیچ” را به عنوان جایگزین “تیم میلر” انتخاب کردند. لیچ پیش از این کارگردانی فیلم “جان ویک” را بر عهده داشته و مهم تر از آن در پروژه “مردان ایکس” سابقه همکاری با رایان رینولدز را داشته است.

گفتنی است هفته اخیر مسئولان فاکس دلیل اختلاف کارگردان و بازیگر فیلم “دد پول ۲” را اختلافات بر سر ساخت نسخه دوم دانستند. بر اساس این گفته رینولودز خواستار بود تا جسارت و هیجان بیشتری در نسخه دوم به خرج داده شود اما میلر بر ادامه روند نسخه اول پافشاری می کرد.

کارگردان دد پول 2 مشخص شد

فیلم دد پول ۲

علاوه بر این هفته گذشته شایعات بسیاری مبنی بر حضور “کوئینتین تارانتینو” در این فیلم شنیده می شد که با اعلام این خبر تمامی آنها رد شد.”دد پول ۲” ۳ مارس ۲۰۱۷ در امریکای شمالی اکران خواهد شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کارگردان دد پول ۲ مشخص شد”