free web hit counter

پیشنهاد کرایه لباس گاندولف برای شب عروسی

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 452
پیشنهاد کرایه لباس گاندولف برای شب عروسی

گاندولف شخصیت سینمایی بود که با سری فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت به دنیای پر زرق و برق سینما شناسانده شد و حالا اخبار جالب و خنده دار از این شخصیت و استفاده ابزاری از او به گوش می رسد.

“یان مکلین” بازیگر کهنه کار سینمای هالیوود و شخصیت پر طرفدار “گاندولف” در ارباب حلقه ها حاضر به کرایه دادن لباس گاندولف برای یک عروسی نشد.

زوج میلیونر اهل کالیفورنیا برای مراسم ازدواجشان درخواست خرید یا کرایه لباس گاندولف را به مبلغ ۱٫۵ میلیون دلار به یان مکلین پیش نهاد دادند اما وی درخواست آنها را نپذیرفت.

مکلین در پاسخ به پیشنهاد ارائه شده گفت: این مبلغ هرکسی را در ازای فروش یک لباس وسوسه می کند اما باید بگویم که متاسفانه گاندولف پیر قصد ازدواج ندارد. متاسفم اما بگذارید گاندولف استراحت کند.

بازیگر فیلم های “ارباب حلقه ها”، “هابیت” و “مردان ایکس” این روزها پیش تولید فیلم “دیو و دلبر” را پشت سر می گذارد.

گندالف (به انگلیسی: Gandalf)، شخصیتی افسانه‌ای با نقشی اصلی در داستان‌های هابیت، یا آن‌جا و بازگشت دوباره و ارباب حلقه‌ها از جان رونالد روئل تالکین است. او یکی از پنج ایستاری بود که در دوران سوم توسط والار به سرزمین میانه فرستاده شد. او در والینور به نام اولورین معروف است. گندالف نقش اساسی در فروپاشی سلطهٔ سائورون در سال ۳۰۱۹ ایفا کرد.

پیشنهاد کرایه لباس گاندولف برای شب عروسی

اخبار سینمایی از گاندولف شخصیت فیلم های ارباب حلقه ها

او به طور عمده با روحیه دادن و استفاده از حکمتش برای راهنمایی دیگران در موقعیت‌های مناسب باعث تغییر روال جنگ شد. گندالف معمولاً ملبس به ردایی خاکستری بود و بعد از سارومان دومین فرد بین جادوگران بود. بعد از سقوط گندالف در موریا او دوباره به سرزمین میانه فرستاده شد و این بار به عنوان سردستهٔ جادوگران در ردایی سفید ظاهر شد. نکتهٔ قابل توجه در مورد گندالف علاقهٔ شدیدش به نژاد هابیت‌ها بود.

این شخصیت سینمایی خاطرات زیادی را برای طرفدارانش به خاطر سپرد به قدری که سالانه در سالگرد اکران این فیلم طرفداران سرزمین میانه دورهم جمع شده به شادی و پایکوبی و حرکات نمادین می پردازند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پیشنهاد کرایه لباس گاندولف برای شب عروسی”