free web hit counter

پیشنهاد میلیاردی به کریستین استوارت

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 599
پیشنهاد میلیاردی به کریستین استوارت

پیشنهاد میلیاردی به کریستین استوارت

و اما در این مطلب آناپیک قصد داریم پیشنهادی عجیب و حیرت انگیز را برای شما به اشتراک بگذاریم. این پیشنهاد عبارت است از مبلغ یک میلیارد و ۷۵۰ میلیونی یک شاهزاده برای دیدار ۱۵ دقیقه ای با کریستین استوارت.

یک شاهزاده ۲۳ ساله عرب، براى ملاقات ۱۵دقیقه‌اى با کریستین استوارت (بازیگر هالیوودی که در سری گرگ و میش بازی گرده است)حاضر به پرداخت یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان پول شده است.

کریستین استوارت, بازیگر هالیوودی, اخبار بازیگران خارجی, اخبار بازیگران هالیوود

به گزارش آن پیک و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، “هاروی وینستون” کارگردان امریکایی در مراسم معرفی فیلم جدیدش “۱۲٫۱۲٫۱۲”، در جشنواره سینمایی تورنتوی کانادا، فاش نمود: یک شاهزاده عرب، مبلغ پانصد هزار دلار برای ۱۵ دقیقه گپ زدن با کریستین استوارت، بازیگر زن هالیوود پرداخت کرده است.

کریستین استوارت, بازیگر هالیوودی, اخبار بازیگران خارجی, اخبار بازیگران هالیوود

یک شاهزاده از یکی از کشورهای خاورمیانه، درخواست دیداری حتی کوتاه با “کریستین استوارت” را مطرح کرده است. او نیز درخواست این شاهزاده عرب را به “استوارت” منتقل نموده است. اما این بازیگر هالیوودی بی درنگ پرسیده است که: در مقابل این درخواست، چقدر پول پرداخت می نماید؟ به این ترتیب، کارگردان مذکور با شاهزاده عرب به چانه زنی پرداخته است و سرانجام او به پرداخت نیم میلیون دلار در مقابل دیدار با این بازیگر امریکایی راضی شده است.!
گفته می شود این بازیگر در حال جمع آوری کمک ها برای مردم ایالت هایی می باشد که اکتبر سال گذشته میلادی، بر اثر طوفان “سندی” در امریکا آسیب دیده اند.
پایگاه های اجتماعی با نقل این خبر ادعا نموده اند که شاهزاده مذکور از خاندان آل سعود عربستان می باشد که البته صحت این ادعا از سوی منابع مستقل یا داخل عربستان هنوز به تأیید نرسیده است.

کریستین استوارت, بازیگر هالیوودی, اخبار بازیگران خارجی, اخبار بازیگران هالیوود
کریستن جیمز استوارت (زاده ۹ آوریل ۱۹۹۰) بازیگر آمریکایی سینما و تلویزیون و متولد یک خانواده فیلم‌گرا می باشد، شروع به چالش کشیدن استوارت در حرفه بازیگری در سال ۱۹۹۹ با نقش‌های ناشناس و شخصیت‌های فرعی در چندین فیلم تا قبل از به دست آوردن شهرت در سال ۲۰۰۲ به خاطر بازی در نقش دختر جودی فاستر در تریلر اتاق وحشت بوده است. که برای او نامزدی دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن پیشرو در یک فیلم سینمایی را هدیه آورد، وی بیشتر به خاطر ایفای نقش در فیلم‌هایی همچون اتاق پناهگاه، زاتورا، به خانواده ریلی خوش آمدید، در سرزمین زنان، طبیعت وحشی معروف می باشد، استوارت در سال ۲۰۰۸ و به خاطر بازی در نقش قهرمان اصلی بلا سوان، در سری مشهور گرگ و میش به شکل رسمی و بین‌المللی شناخته گردید.

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پیشنهاد میلیاردی به کریستین استوارت”