free web hit counter

پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان به لابی پیوستند

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 572
پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان به لابی پیوستند

فیلم لابی به کارگردانی محمد پرویزی دو بازیگر جدید را به لیست عوامل خود اضافه کرد ( پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان ) که تمام جزئیات و خلاصه داستان و لیست بازیگران فیلم در آناپیک قرار گرفته است.

فیلمبرداری «لابی» به کارگردانی محمد پرویزی در حالی در نووتل تهران ادامه دارد که تاکنون بازیگرانی چون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی به ایفای نقش در این فیلم سینمایی پرداخته اند.

تاکنون نزدیک به هفتاد درصد «لابی» فیلمبرداری شده است و از هفته گذشته پگاه آهنگرانی نیز مقابل دوربین علیرضا برازنده رفته است.

پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان

جدیدترین اخبار سینما و پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان

در تازه ترین رویداد این فیلم سینمایی، مهرداد صدیقیان به جمع بازیگران «لابی» پیوست تا ترکیب بازیگران این فیلم پربازیگر متنوع تر شود. صدیقیان که پس از ایفای نقش در فیلم سینمایی «پدیده» به «لابی» پیوسته است در این فیلم نقشی متفاوت را ایفا می کند.

پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان

بازیگران اضافه شدن به فیلم لابی به کارگردانی محمد پرویزی

پیش از این بازیگرانی چون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، علیرضا آقاخانی، شهرام حقیقت دوست، هستی مهدوی فرد، آرمان درویش و آزاده صمدی مقابل دوربین علیرضا برازنده رفته بودند.

اولین نمایش فیلم سینمایی «لابی» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهد بود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: لابی روایت آدم هایی است که آمده اند چند صباحی بمانند و بروند، گاهی از کنار هم بی تفاوت می گذرند و گاهی می مانند… هر مسافر قصه ای دارد.

تهیه کنندگی این فیلم را امیرشهاب رضویان برعهده دارد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان به لابی پیوستند”