free web hit counter

پویا امینی و همسرش در حال روسیه گردی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 1252
پویا امینی و همسرش در حال روسیه گردی

پویا امینی که او را با سریال در قلب من وارد عرصه بازیگری آن هم در تلویزیون شد در جدیدترین عکس اینستاگرامش اعلام کرده در حال روسیه گردی با همسر محترمش است.

پویا امینی و همسر محترم در حالِ روسیه گردی. عکس قبلی که از پویا دیدیم در زیر آفتاب سوزانِ سیستان در شهر سوخته بود، حالا هم در روسیه. یک مقدار نگرانِ تَرَک خوردن پویا به دلیل تغییر ناگهانی دمای بدنش هستیم!

پویا امینی و همسرش در حال روسیه گردی

عکس های بازیگران ایرانی و همسرانشان

پویا امینی (زاده ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر، تئاتر ، سینما و تلویزیون ایران است. علت اصلی شهرت او بازی در مجموعه‌های تلویزیونی پر بیننده مثل «خط قرمز» و «در قلب من»  است.

پویا امینی ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. او که فارغ التحصیل رشته کارشناسی کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران است ،کارش را در زمان دانشجویی از سال ۱۳۷۶ با بازی در سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد. پس از فارغ‌ التحصیل شدن با بازیگری در سریال‌ها کار خود را ادامه داد.

امیدواریم از دیدن عکس های پویا امینی و همسرش که در حال روسیه گردی هستند نهایت رضایت و پسند را داشته باشید و از دیگر مطالب آناپیک هم بازدید بفرمایید.

پیشنهاد :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پویا امینی و همسرش در حال روسیه گردی”