free web hit counter

پوتین به استیون سیگال پاسپورت اعطا کرد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 39
پوتین به استیون سیگال پاسپورت اعطا کرد

پوتین به بازیگر هالیوودی پاسپورت روسی داد تا با بازیگر از این به بعد با راحتی و آرامش به روسیه سفر کند که البته به پشتوانه ولادیمیر پوتین این اتفاق رخ داده است.پوتین به استیون سیگال پاسپورت اعطا کرد

ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در حال اعطای پاسپورت و تابعیت روسی به ” استیون سیگالبازیگر و تهیه کننده مشهور سینمای هالیوود آمریکا در کاخ کرملین در مسکو است.

پوتین به استیون سیگال پاسپورت اعطا کرد

پوتین به استیون سیگال پاسپورت اعطا کرد ، عکس های استیون سیگال ، استیون سیگال در روسیه

استیون فردریک سیگال (به انگلیسی: Steven Frederic Seagal) (متولد ۱۰ آوریل ۱۹۵۲ در لنسینگ، میشیگان) تهیه‌کننده فیلم، گیتاریست و بازیگر حرفه‌ای آمریکایی و دارای دان ۷ ورزش رزمی آیکیدو است.

اولین فیلم سیگال با نام «Above the Law» در سال ۱۹۸۸ که یک فیلم موفق بود. در دهه نود زمانی بود که سیگال با بازی در فیلم‌های «Hard to Kill»، «Under Siege»، «The Patriot» در بین مردم مشهور شد.

سیگال در سال ۲۰۰۹ در فیلم ماشته در کنار افرادی چون جسیکا آلبا به ایفای نقش پرداخت. او یکی از برترین بازیگر رزمی کار جهان می‌باشد. وی خانه‌ای مجلل در تگزاس دارد. او کلکسیونی از مجسمه‌های اصیل و با قدمت ژاپنی در خانه اش دارد. همچنین برنامه‌ای با نام «Steven Seagal: Lawman» از سال ۲۰۰۹ تا کنون پخش می‌شود که در مورد وی می‌باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پوتین به استیون سیگال پاسپورت اعطا کرد”