free web hit counter

پنجمین فیلم رمبو بدون سیلوستر استالونه

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 205
پنجمین فیلم رمبو بدون سیلوستر استالونه

به نظر می رسد تلاش «سیلوستر استالونه» برای بازی در پنجمین اثر از سری رمبو به جایی نخواهد رسید. عوامل این فیلم قصد دارند همانند مجموعه «جیمز باند» بازیگر دیگری را وارد این سری کنند.

«رمبو: خون جدید» اثری است که به عنوان جدیدترین عضو این سری اکشن شناخته خواهد شد. کمپانی های «Nu Image/Millennium» ساخت آن را بر عهده خواهند داشت. کارگردان و نویسنده نیز مشخص هستند. «بروس مک لارن» و «آریل ورومن» با همکاری یکدیگر فیلم جدید را خواهند ساخت. قرار است بازیگری جوان تر جای استالونه را بگیرد؛ بنابراین فیلم سرنوشت مشابهی با سری جیمز باند پیدا خواهد نمود.

شخصیت رمبو نخستین بار در فیلم «اولین خون» به کارگردانی «دیوید مورِل» شکل گرفت. بازیگر سرشناس هالیوود با فیلم «اولین خون: بخش دوم» بازگشت خود را جشن گرفت و بعد از آن نیز دو فیلم دیگر از مجموعه را بازی کرد. جدیدترین عضو رمبو به سال ۲۰۰۸ تعلق دارد.

استالونه به خاطر بازی نقش بالبوئا در فیلم عقیده (Creed) برای دریافت جوایز متعددی کاندید شد و توانست گلدن گلوب را از آن خود کند.

جان رمبو (به انگلیسی John Rambo) که تحت عنوان رمبو و یا رمبو ۴ نیز شناخته می‌شود، عنوان فیلمی امریکایی در ژانر اکشن به نویسندگی و کارگردانی سیلوستر استالونه است که در سال ۲۰۰۸ اکران شد. این فیلم چهارمین قسمت از سری فیلمهای رمبو به حساب می‌آید. اولین خون (۱۹۸۲)، رمبو: اولین خون قسمت دوم (۱۹۸۵) و رمبو ۳ (۱۹۸۸) فیلمهای این سری هستند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پنجمین فیلم رمبو بدون سیلوستر استالونه”