free web hit counter

پشت صحنه سریال پریا در تلویزیون

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 157
پشت صحنه سریال پریا در تلویزیون

سریال پریا دیشب با پخش آخرین قسمتش به پایان رسید و حالا نوبت به پخش پشت صحنه آن رسیده که قرار است به زودی پخش شود.

بازیگران ،کارگردان ،متخصصین وزارت بهداشت و تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پریا در پشت صحنه کار از دیدگاهشان نسبت به عملکرد شان گفتند.

اسماعیل عفیفه، تهیه کننده مجموعه ۳۶ قسمتی پریا درباره ویژگی‌های این قسمت گفت: گلچینی از سکانس‌های برتر سریال به همراه نمایش پشت صحنه همان سکانس، گفت‌وگو با بازیگران اصلی این مجموعه چون لادن مستوفی و امیرحسین آرمان درباره حضورشان و نقش هایشان سخن گفتند. حسین سهیلی‌زاده کارگردان اثر و من نیز به عنوان تهیه کننده کار از حضورمان در طول فیلمبرداری و مراحل مختلف پروژه صحبت کرده‌ایم. گزارش از نظرات مردم در سطح شهر نیز از دیگر بخش های این برنامه است.

وی در همین رابطه ادامه داد: تدوین پشت صحنه پریا به عهده تدوینگر کل سریال، امین عابدی است. این پشت صحنه ۴۵ دقیقه‌ای قرار است چهارشنبه ۱۰ شهریور ساعت ۲۰:۴۵ بعد از پخش خلاصه هفته سریال که امشب، پخش می‌شود، روانه آنتن شبکه سه سیما شود.

مجموعه تلویزیونی «پریا» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه،کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و نویسندگی سعید فرهادی، با قصه‌ای متفاوت و البته آموزشی پنهان در درام خود به جنگ ایدز رفت. پخش این مجموعه از یکشنبه ۲۰ تیر از شبکه سه سیما آغاز شد و دوشنبه ۸ شهریورماه به پایان رسید.

پشت صحنه سریال پریا در تلویزیون

اخبار تلویزیون و سریال پریا

پریا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسین سهیلی زاده است که برای پخش در شبکهٔ ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید شده است. این مجموعه در ۴۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تولید و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و نویسندگی سعید فرهادی نوشته شده است. احسان خواجه امیری نیز خوانندگی تیتراژ پایانی این سریال را بر عهده دارد.

قصه از زمان حال و از جایی آغاز می‌شود که «پریا» با بازی لادن مستوفی پس از چند سال دوری از ایران به کشور بازمی‌گردد. در شرایطی که پریا همچنان از ازدواج قدیمی اش سرخورده است، وارد رابطه‌ای عاطفی با کیوان، پسرخاله‌اش (امیرحسین آرمان) می‌شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه، مشکلات را یک به یک از سر راه برمی‌دارند اما برخی اتفاق‌ها ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می‌اندازد. اتفاق‌هایی که همه خانواده را درگیر خود می‌کند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پشت صحنه سریال پریا در تلویزیون”