free web hit counter

پریناز ایزدیار با گریمی متفاوت در ژانر دفاع مقدس

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 192
پریناز ایزدیار با گریمی متفاوت در ژانر دفاع مقدس

پریناز ایزدیار با گریمی متفاوت در ژانر دفاع مقدس

در صورتی که دوست دارید بیشتر با زندگی کاری پریناز ایزدیار (بازیگر سریال شهرزاد و فیلم های همچون ابد و یک روز) در این روز ها آشنا گردید، می توانید با این پست از آناپیک همراه ما شوید.

بر اساس گزارش آناپیک پریناز ایزدیار که سال گذشته برای بازی در فیلم «ابد و یک روز» سیمرغ بهترین بازیگر زن را دریافت نمود در دومین همکاری خود با سعید ملکان در مقام تهیه‌کننده اینبار در فیلمی با ژانر دفاع مقدس بازی می‌کند.

این برای اولین‌بار می   باشد که ایزدیار در یک اثر دفاع مقدس جلوی دوربین می‌رود که اتفاقا گریم بسیار متفاوتی هم دارد.

 پریناز ایزدیار , ابد و یک روز , طناز طباطبایی , اخبار پریناز ایزدیار

گروه تولید «ویلایی» تمام صحنه‌های این فیلم را تا کنون در اندیمشک جلوی دوربین برده‌اند و به دلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی و وجود ریزگردها، شرایط بسیار سختی را پشت سرگذاشته‌اند و همچنان تا روزهای پایانی در این شهر حضور خواهند داشت.

البته تا کنون حدود ۸۰ درصد از فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده و پیش از این طناز طباطبایی، ثریا قاسمی، علی شادمان‌فر و …. جلوی دوربین رفته‌اند. البته به‌زودی دو بازیگر چهره سینما و تئاتر هم به «ویلایی‌ها» اضافه خواهند شد.

 پریناز ایزدیار , ابد و یک روز , طناز طباطبایی , اخبار پریناز ایزدیار

منیره قیدی کارگردان زن سینمای ایران پیش از این به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان با فیلمسازان متعددی همکاری داشته است. او همچنین ساخت فیلم‌های کوتاهی همچون «دختر، پسر، پیرمرد»، «در راه ویلا» و مستند «تهران، شهر چناران» را در کارنامه دارد و جوایزی از جشنواره‌های مختلف برای این آثار دریافت نموده است.

سعید ملکان تهیه‌کننده «ویلایی‌ها» سال گذشته با دو فیلم «ابد و یک روز» و «برادرم خسرو» در جشنواره فجر حضور داشت. هم‌اکنون از این تهیه‌کننده «ابد و یک روز» اکران عمومی شده که با توجه به استقبال مردم، عنوان پر فروش‌ترین فیلم اجتماعی تاریخ سینمای ایران را به خود گرفته است.

بازیگران «ویلایی‌ها» عبارتند از: طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، علی شادمان، با هنرمندی ثریا قاسمی و بازیگران کودک: امیر علی ایمان وند، علیرضا داوری و هستی فرطوسی.

 پریناز ایزدیار , ابد و یک روز , طناز طباطبایی , اخبار پریناز ایزدیار

از عوامل تولید این فیلم می‌توان به:نویسنده:منیرقیدی، ارسلان امیری، کارگردان:منیره قیدی، مشاور کارگردان:محمد مهدی عسگرپور، مدیرفیلمبرداری:علی قاضی، مدیر تولید:محمدرضا منصوری، طراح چهره پردازی و تهیه کننده:سعید ملکان نام برد.

منبع آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پریناز ایزدیار با گریمی متفاوت در ژانر دفاع مقدس”