free web hit counter

پخش معمای شاه در ۷ شب هفته

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 432
پخش معمای شاه در ۷ شب هفته

پخش سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی، از این هفته به صورت هر شبی خواهد بود که به دلیل رساندن بخش هایی از این سریال به دهه فجر این امر انجام گرفته است.

پخش سریال «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی که در ایام محرم از شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه یک می رفت از این هفته به صورت هر شبی خواهد بود.

سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی از ۲۴ مهر ماه از قسمت اول دوباره روی آنتن شبکه یک رفته و شنبه تا چهارشنبه پخش شده است.

این سریال قرار است از این هفته به صورت هر شبی روی آنتن برود و پنجشنبه ها و جمعه نیز به زمان پخش آن اضافه خواهند شد.«معمای شاه» روایتی از تاریخ معاصر است که موافقان و مخالفان بسیاری در نوع روایت و حتی مسایل تکنیکی و هنری دارد.

معمای شاه عنوان مجموعه تلویزیونی با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی است. این سریال داستان زندگی محمدرضا شاه پهلوی را از زمان بازگشت وی از مصر، پس از ازدواج با ملکه فوزیه تا زمان مرگ به تصویر می‌کشد.

در ساخت این مجموعه ۸۰ بازیگر اصلی، ۵۴۰ بازیگر فرعی و بیش از ۵۶۰ نفر از عوامل سینما و تلویزیون ایران حضور دارند. مجموعه معمای شاه در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره پادشاهی محمدرضا پهلوی است. این مجموعه با هزینه دویست میلیارد تومانی در پنج سال ساخته شده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پخش معمای شاه در ۷ شب هفته”