free web hit counter

پایان پخش فصل سوم خندوانه

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 83
پایان پخش فصل سوم خندوانه

با نزدیک شدن به ماه محرم و صفر خبرها حاکی از آن است که به پایان برنامه پرطرفدار خندوانه هم نزدیک می شویم که عوامل این برنامه اطلاعات جدید در این ارتباط را اعلام کردند.

پخش سری سوم برنامه تلویزیونی « خندوانه » تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد و با فرا رسیدن ماه‌های محرم و صفر پخش این برنامه تلویزیونی متوقف خواهد شد.

بنا بر این گزارش، سازندگان این برنامه تلویزیونی در فاصله بین پخش فصل سوم و چهارم دکور جدید این برنامه و بخش‌هایی که قرار است به آن اضافه شود را طراحی می‌کنند.

برنامه تلویزیونی « خندوانه » در حال حاضر مسابقه کتابخوانی «بخون و ببر» را برای مخاطبان خود برگزار کرده است. این برنامه با هدف درست خندیدن در ایران طراحی و هر شب جز پنجشنبه‌، جمعه و شنبه ساعت ۲۳ بروی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

در این برنامه مهمان‌های هنرمند بسیاری از جمله: بیژن بنفشه خواه، شقایق دهقان، علیرضا خمسه،جواد رضویان،رضا شفیعی جم و … حضور پیدا کرده‌اند.

گفتنی فصل سوم برنامه خندوانه با یک افت محسوس کار خود را شروع کرده اما با تیزهوشی رامبد جوان روند جذب مخاطب این برنامه به روال سابق بازگشت و توانست خود را به برنامه پرطرفدارا تلویزیون بازگرداند.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ ایرانی نیز دارد. این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کند و میهمانان برنامه ۵ ثانیه به دوربین لبخند می‌زنند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پایان پخش فصل سوم خندوانه”