free web hit counter

پاسخ جالب گری لوئیس به رضا کیانیان

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 79
پاسخ جالب گری لوئیس به رضا کیانیان

رضا کیانیان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش گزارش کوتاهی از دیدار با گری لوئیس منتشر کرد و جوابیه او به خودش را هم منتشر کرد.

رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون که روز گذشته جهت تقدیم نامه و سى دى امضاهای حامیان دریاچه ارومیه به نمایندگی سازمان ملل در تهران رفته بود با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش گزارش کوتاهی از این دیدار ارائه کرد و قسمتی از صحبت های ” گری لوئیس ” هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل منتشر کرد.

پاسخ جالب گری لوئیس به رضا کیانیان

رضا کیانیان نوشت:

سلام دوباره…

امروز در نمایندگی سازمان ملل پس از خواندن نامه و تقدیم سى دى امضاهاى شما

آقای گری لوئيس، درباره بحران آب در ایران سخنرانى كرد که بسیار تکان دهنده بود! ایشان نسبت به بحران و فاجعه ی محیط زیستی آب در ایران و منطقه بسيار آگاه بود .توضيح داد كه سازمان ملل نزديك به ده سال است كه برای جلوگیری از خشک شدن تالاب های ایران فعاليت می کند و گروهی را به ما معرفی کرد که چند سالى است كه براى احياى دریاچه اروميه تلاش می کنند.

از آموزش به كشاورزان منطقه براى استفاده درست از آب منطقه و کمک مالی ژاپن برای احیاى دریاچه ارومیه گفت…

و تأكيد کرد که با تحویل این نامه و امضاها، به خاطر یک میلیون و هفتصد هزار نفر امضا کننده، اصرار خواهد كرد تا سازمان ملل تلاش و کمک های بیشتری انجام دهد… و در آینده حتماً خبر آن را به ما خواهند داد.

و سرانجام گفت که سازمان ملل فقط می تواند کمک کند و حق دخالت در امور داخلی کشور را ندارد و از شما و از رسانه ها خواست تا پيگیر باشند…

همه ى حرف من هم همین است! این وظیفه ماست که امور کشورمان را پیگیری کنیم و پرسشگر باشیم تا مسئولان ما هم بیاموزند كه بايد پاسخگو باشند!
منتظر نباشیم کسی بیاید و حق ما را بگیرد،بلکه خودمان بايد نسبت به حقوقمان آگاه شویم و مطالبه کنیم. قبول دارم این مطالبه گری آسان نیست، اما اطمینان دارم شدنى ست.

تمسخر نکنیم که «برو بابا ! چه کسی به حرف ما گوش می دهد…» اگر کسی هم به حرف ما گوش نداد، با پیگیری و همصدایی به او بیاموزیم كه نه تنها بايد گوش دهد ، بلكه بايد پاسخگو هم باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پاسخ جالب گری لوئیس به رضا کیانیان”