free web hit counter

پاسخ ترانه علیدوستی به شایعات سریال شهرزاد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 353
پاسخ ترانه علیدوستی به شایعات سریال شهرزاد

فیلمبرداری سریال شهرزاد ۲ ادامه دارد و بر همین اساس، مطالب منتشر شده در همین رابطه، تکذیب می شود که حاکی از توقف تولید این سریال بود و ترانه علیدوستی پاسخ کاملی به این موضوعات داده است.

در حالی که روز گذشته یکی از سایت ها خبری را درباره احتمال تغییر نام فصل دوم سریال شهرزاد منتشر کرده بود، این مطلب از سوی ترانه علیدوستی به عنوان بازیگر و سایر عوامل سازنده این اثر پر مخاطب تکذیب شد.

پاسخ ترانه علیدوستی به شایعات سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی با انتشار پستی در صفحه شخصی اش، ضمن اعلام فیلمبرداری فصل دوم این سریال، نسبت به این مطلب منتشر شده در خصوص تغییر نام شهرزاد ۲ واکنش نشان داده است.

شهرزاد مجموعه‌ای نمایشی محصول سال ۱۳۹۴–۱۳۹۳ در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی است.که توانست محوبیت زیادی در میان مردم بدست آورد.

در ابتدا قرار بود که اسم این سریال «روزی روزگاری عاشقی» باشد اما اسم آن به «شهرزاد» تغییر یافت. داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ ۱۳۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است.

نغمه ثمینی و حسن فتحی نویسندگان این مجموعه می‌باشند. ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی و علی نصیریان ایفاگر نقش‌های اصلی این مجموعه هستند. جشن سریال شهرزاد در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، بلیت این جشن در مدت ۴۵ دقیقه اینترنتی فروخته شد، این جشن باحضور عوامل و بازیگران و مردم برگزار شد و از این سریال تقدیر به عمل آمد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پاسخ ترانه علیدوستی به شایعات سریال شهرزاد”