free web hit counter

ویل اسمیت در فیلم زیبای جانبی

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 337
ویل اسمیت در فیلم زیبای جانبی

بازیگر معروف ، ویل اسمیت که سال قبل به علت انتخاب نشدنش برای جایزه اسکار باعث به وجود آمدن جنجال در آمریکا و آکادمی اسکار شد امسال در فیلم زیبای جانبی شانس خود را دوباره آزمایش می کند.

این درام خانوادگی که فیلم نامه اش را آلن لیوب نوشته، در سکوت خبری جلوی دوربین رفت.تا به امروز اطلاعات زیادی در باره «زیبایی جانبی» در اختیار رسانه های گروهی قرار نگرفته، اما شنیده می شود حال و هوایی اسکاری دارد.

سازندگان فیلم از حالا چشم انتظار نامزدی آن، در رشته های اصلی اسکار (به ویژه در رشته های بازیگران زن و مرد) هستند.به نوشته ورایتی، بازیگرانی همچون ادوارد نورتن، کیت وینسلت، کایرا نایتلی، مایکل پنا و هلن میرن در این فیلم حضور دارند.

ویل اسمیت در فیلم زیبای جانبی

نکته جالب این است که تمام این بازیگران قبل از این، موفق به دریافت جایزه اسکار شده و یا نامزد دریافت آن بوده اند.

ویل اسمیت در داستان این درام اجتماعی در نقش مردی به نام هاوارد اینتل ظاهر می شود. زندگی و کار او به واسطه مرگ تراژیک دختر کوچکش، دستخوش بحران شده است.

همکاران و روانکاو این مرد بخت برگشته، نگران آینده اش هستند و می خواهند به او کمک کنند تا دوباره روی پای خودش بایستد.اهل فن می گویند این درام کاراکتر محور، جای زیادی برای نمایش هنرنمایی بازیگران مختلف آن فراهم کرده است.

فیلم زیبای جانبی

«زیبایی جانبی» برای ۱۶ دسامبر به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می رود. کمپانی برادران وارنر تهیه کننده آن است. ویل اسمیت ماه قبل اکشن ابرقهرمانانه «جوخه خودکشی» را به روی پرده سینماها فرستاد، که فروش بسیار بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان کرد.

فیلم زیبای جانبی

ویلارد کریستوفر «ویل» اسمیت جونیور (به انگلیسی: Willard Christopher “Will” Smith, Jr) ‏ (زاده ۲۵ سپتامبر ۱۹۶۸) که با نام ویل اسمیت شناخته می‌شود، بازیگر، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه کنندهٔ آمریکایی است. او آثار قدرتمندی نیز در تلویزیون داشته است. در ماه آوریل ۲۰۰۷ هفته نامه نیوزویک از او به عنوان قدرتمندترین بازیگر هالیوود یاد کرد. وی چهار بار نامزد جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ویل اسمیت در فیلم زیبای جانبی”