free web hit counter

واکنش مایکل مور به انتخاب دونالد ترامپ

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 182
واکنش مایکل مور به انتخاب دونالد ترامپ

«مایکل مور» یکی از جدی‌ترین مخالفان «دونالد ترامپ» پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جمله کوتاهی را توئیت کرد و واکنشی به انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا نشان داد.

«مایکل مور» مستندساز معروف و سیاسی هالیوود پس از پایان شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی «دونالد ترامپ» بر «هیلادی کلینتون» در صفحه توئیتر خود نوشت: “به هر حال این نیز تمام می‌شود، این جایی است که از آن شروع می‌کنیم”.

«مایکل مور» چندی پیش فیلمی رو با عنوان «ترامپ لند» رونمایی کرده بود که به صورت رایگان در نیویورک به نمایش گذاشته شد.که به انتقاد شدید از کارهای دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه و رییس جمهور بعدی آمریکا می پرداخت.

در توصیف رسمی این فیلم آمده است: “فیلمی را ببینید که جمهوری‌خواهان در اوهایو در تلاش بودند جلوی آن را بگیرند. در این فیلم مستند «مایکل مور»، کارگردان برنده اسکار چند هفته پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به قلب منطقه متخاصم «ترامپ لند» رفته است”.

«مایکل مور» یکی از منتقدان سرسخت «دونالد ترامپ» است و معتقد است کل کمپین انتخاباتی او برای ریاست جمهوری آمریکا تنها برای دریافت حقوق بیشتر شکل گرفته است.

این مستندساز برجسته در سال ۲۰۰۳ با فیلم «بولینگ برای کلمباین» که برگرفته از ماجرای کشتار دبیرستان «کلمباین» و نگاهی انتقادی به قانون حمل اسلحه در ایالات متحده آمریکا داشت، موفق به کسب جایزه اسکار بهترین مستند شد و در سال ۲۰۰۴ نیز با مستند «فارنهایت ۹/۱۱» جایزه ارزشمند نخل طلای جشنواره کن را تصاحب کرد.

«مکان حمله بعدی کجاست؟» آخرین ساخته «مایکل مور» بود که در آن به چگونگی برخورد کشورهای اروپایی چون فنلاند و فرانسه با مشکلات اقتصادی و اجتماعی در مقایسه با دولت آمریکا می‌پردازد. آن فیلم عملکرد خوبی در گیشه نداشت و تنها به فروش ۳٫۸ میلیون دلاری دست یافت.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “واکنش مایکل مور به انتخاب دونالد ترامپ”