free web hit counter

واکنش تند رضا کیانیان به اظهار نظری درباره آلودگی هوا

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 34
واکنش تند رضا کیانیان به اظهار نظری درباره آلودگی هوا

رضا کیانیان از کسانی که با اتکا به طبیعی بودن پدیده وارونگی دما، آلودگی هوا را توجیه می‌کنند، انتقاد کرد و به شدت به آن واکنش نشان داد که عکس و نوشته او در صفحه شخصی اش در آناپیک قرار گرفت.واکنش تند رضا کیانیان

کیانیان هنرمند ایرانی ویدیوی کوتاهی از سخنان سعید متصدی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست را در اینتساگرام منتشر کرد و در واکنش به صحبت‌های او نوشت: «بیمار شویم و بمیریم و دم بر نیاوریم، چون وارونگی هوا یک پدیده طبیعی است. آیا تولید و پخش بنزین های غیراستاندارد هم طبیعی ست؟ وجود این همه آلاینده در هوا نیز طبیعی ست؟ وجود این همه خودروى فرسوده دودزا نیز یک امر طبیعی است؟ وجود این همه موتور‌سیکلت که هر کدام به اندازه دو خودرو ایجاد آلودگی می‌کنند هم طیبعی است؟ ساخت و ساز‌هایی که جلوی جریان باد را می گیرند هم طبیعی است؟ وجود کارگاه‌های آلاینده در مسیر جریان باد هم طبیعی است؟ تولید گازهای گلخانه‌ای هم طبیعی است؟

از سخنان ایشان نتیجه می گیریم انتشار ریزگرد‌ها هم طبیعی است، چون باد می‌آید و خاک را در شهرها می پراکند و مردم می‌میرند. طبیعی است. وزش باد طبیعی است. الان وضعیت آبادان هم طبیعی است.

واکنش تند رضا کیانیان به اظهار نظری درباره آلودگی هوا

عکس های رضا کیانیان ، رضا کیانیان بازیگر معروف ، رضا کیانیان اینستاگرام ، واکنش تند رضا کیانیان

آیا وجود این دشت‌های خشک پر از آلاینده هم طبیعی است؟ آیا خشک شدن دریاچه‌ها هم طبیعی ست؟ خشک شدن تالاب‌ها هم طبیعی ست؟

اصلاً ایشان وقتى بیمار مى شوند، چرا نزد پزشک می روند‌؟ مگر نه اینکه عملکرد ویروس‌ها و میکروب‌ها هم یک امر طبیعی ست؟ ولى من نمى گویم که ایشان با مراجعه به پزشک آب در آسیاب دشمن می ریزد.»

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “واکنش تند رضا کیانیان به اظهار نظری درباره آلودگی هوا”