free web hit counter

هتل ترانسیلوانیا به تلویزیون می‌زند

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 296
هتل ترانسیلوانیا به تلویزیون می‌زند

فیلم هتل ترانسیلوانیا که به تازگی قسمت دومش را سینمای جهان به اکران رساند و هم اکنون خبر می رسد که مسئولان کمپانی سونی قصد دارند این عنوان پرفروش را وارد تلویزیون کنند.

فیلم سینمایی موفق انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا حالا قرار است به صورت یک مجموعه تلویزیونی هم تهیه شود. تولید این مجموعه تلویزیونی در شرایطی در دستور کار واحد انیمیشن شرکت فیلمسازی سونی قرار گرفته که تولید نسخه‌های جدید سینمایی آن همچنان ادامه دارد. تصمیم اخیر شرکت سونی با تعجب و شگفتی تحلیلگران هنری همراه بوده است.

آنها می‌گویند کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی، معمولا زمانی که نمایش عمومی موفقیت‌آمیز محصولاتشان ادامه دارد، سراغ تبدیل آن به یک کار تلویزیونی نمی‌روند. اما شرکت سونی عقیده دارد تولید مجموعه تلویزیونی هتل ترانسیلوانیا، لطمه‌ای به نسخه دنباله‌دار سینمایی آن نخواهد زد. این در حالی است که کاراکترهای محوری مجموعه، همان چهره‌های آشنای داستان نسخه سینمایی هستند. در اینجا، فقط داستان‌ها و ماجراجویی‌ها کمی تغییر خواهد کرد. گروه سازنده نسخه سینمایی هم، همکاری نزدیکی با نسخه تلویزیونی خواهد داشت. تا اینجای کار معلوم شده که آدام سندلر به‌عنوان صداپیشه با نسخه تلویزیونی همکاری می‌کند. او در مجموعه فیلم سینمایی هتل ترانسیلوانیا به جای شخصیت اصلی داستان کنت دراکولا صحبت کرده است.

این مرد ماجراجو در داستان فیلم، مجبور می‌شود برخلاف میل باطنی‌اش، دختر خون‌آشام خود را به عقد یک جوان معمولی درآورد. فیلمنامه نسخه تلویزیونی را مایکل مک کولرس با یاری یک تیم پنج نفره فیلمنامه‌نویس می‌نویسد. گنادی تارتاکوفسکی کارگردان نسخه سینمایی هم، کارگردان اپیزودهای مختلف مجموعه خواهد بود.

هتل ترانسیلوانیا به تلویزیون می‌زند

عکس ها و اخبار جدید از فیلم هتل ترانسیلوانیا

تارتاکوفسکی به عنوان کارگردان سومین قسمت نسخه سینمایی هم انتخاب شده است. این فیلم برای نمایش عمومی در اواخر تابستان ۲۰۱۸ آماده می‌شود. اما مجموعه تلویزیونی یک سال زودتر از آن، یعنی تابستان ۲۰۱۷ به روی آنتن می‌رود. مدیران شرکت سونی باور دارند پخش مجموعه تلویزیونی کمک می‌کند تا تعداد بیشتری از تماشاگران سینما در سال ۲۰۱۸ به دیدن قسمت سوم فیلم بروند. آدام سندلر که به عنوان تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار هم با هر دو نسخه سینمایی و تلویزیونی همکاری دارد، از اقدام شرکت سونی پشتیبانی کرده و می‌گوید: نباید تصور کنیم یک مجموعه تلویزیونی، مانعی در راه موفقیت یک فیلم موفق سینمایی است. وقتی فیلمی خوش ساخت و قوی است، تماشاگران از آن استقبال لازم را می‌کنند. برای همین قرار شد نسخه تلویزیونی هتل ترانسیلوانیا هم در دستور کار تولید قرار گیرد. همه ما اطمینان داریم تماشاگران از هر دو نسخه سینمایی و تلویزیونی، استقبال خوبی خواهند کرد.

فصل اول مجموعه در ۱۳ اپیزود نیم ساعته تولید خواهد شد و از حالا تدارک تولید فصل‌های بعدی آن هم دیده شده است. داستان مجموعه در هتل نامتعارف ترانسیلوانیا رخ می‌دهد، جایی که دراکولای معروف در آن کار و زندگی می‌کند. اما این دراکولا هیچ شباهتی به همتایان ترسناک سینمایی زنده خود ندارد و برعکس، کمی بی‌دست و پاست. این شاهزاده همراه با داماد (با صدای اندی سامبرگ) و دختر خود (با صدای سلنا گومز)، درگیر یکسری ماجراجویی اکشن و کمدی خانوادگی می‌شوند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هتل ترانسیلوانیا به تلویزیون می‌زند”