free web hit counter

نظر پرویز پرستویی در رابطه با برنامه ماه عسل

مجموعه: مصاحبه, مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 402
نظر پرویز پرستویی در رابطه با برنامه ماه عسل

نظر پرویز پرستویی در رابطه با برنامه ماه عسل

رویز پرستویی, نظرات پرستویی درباره ماه عسل, پرویز پرستویی با ماه عسل, عکسهای پرویز پرستویی

در این پست از سایت آناپیک نظر و دیدگاه بازیگرمحبوب پرویز پرستویی در رابطه با ماه عسل را گرداوری کرده, بخوانید و لذت ببرید.

پرویز پرستویی خودش را در زمره ی مخاطبان «ماه عسل» قرار داد و به احسان علیخانی بابت ساخت این برنامه خسته نباشید گفت. این بازیگر در عین حال علت نیامدن به برنامه افطار شبکه سه را تولید و پخش برنامه «هفت» در این شبکه عنوان کرد که به اعتقاد وی «به نوعی تیشه به ریشه سینما می زند».
پرویز پرستویی که به اذعان خودش هر زمان که فرصتی پیدا کند برنامه را دنبال می کند، در پیامی به احسان علیخانی و تیم «ماه عسل» برای تولید و پخش این برنامه تبریک گفت.

رویز پرستویی, نظرات پرستویی درباره ماه عسل, پرویز پرستویی با ماه عسل, عکسهای پرویز پرستویی
پرویز پرستویی در متن این پیام ، نوشت:
«من معتقد هستم که برنامه «ماه عسل» از زمانی که در تلویزیون جای خودش را پیدا کرده یکی از موثرترین برنامه های رسانه ملی است که پخش آن در ماه مبارک رمضان باعث شده تاثیرگذاری اش چندین برابر شود. ما در ماه مبارک رمضان سعی می کنیم بخشنده و فروتن باشیم و به هم نوعمان نگاه کنیم، کمک کنیم، دست فقیر بگیریم و کارهای دیگری که به صورت ظاهری انجام می شود اما در عمق هیچ اتفاقی هم با این کارها نمی افتد به عقیده من آن فقیر، فقیر و فقیرتر خواهد شد اما کاری که «ماه عسل» می کند فراتر از این اقدامات است و بسیار نگاه انسانی و شریفی دارد و دست روی موضوعاتی می گذارد که برای خانواده هایی در این کشور اتفاق افتاده و آنها هم با دل و جان می آیند مسائلشان را مطرح می کنند. نتیجه این اتفاق هم همین می شود که تاثیرگذاری اش چندبرابر می شود.
بر این باور هستم که «ماه عسل» درست ترین برنامه ای است که تلویزیون برای این ایام درنظر گرفته است، چون به عقیده من نه این برنامه های مناسبتی به درد می خورد و نه این سریال ها پاسخگوی نیازهای روحی مردم در این ایام است اما «ماه عسل» به تنهایی با سردمداری احسان علیخانی نقطه قوت تلویزیون است.
دوست ندارم بی جهت تعریف و تمجید کنم و اگر نگاه مثبتی به این برنامه دارم به این خاطر است که من تمام برنامه های علیخانی را می بینم و اگر هم فرصت نکنم از طریق اینترنت بعد از کارهایم آن را دنبال می کنم. واقعا لذت می برم که موضوعاتی را این تهیه کننده و مجری انتخاب می کند که روی خانواده ها تاثیر مثبت می گذارد چه درباره اعتیاد، چه درباره شکست های زندگی که به امیدواری می رسد و چه درباره گسست های عاطفی که به پیوست می رسد و … .
من دست مریزاد به احسان علیخانی و تیمش می گویم، او برای من خیلی عزیز است و احتمالاً پیش خودش می گوید چرا پس من با تمام این تعاریفی که از برنامه اش دارم نتوانستم به «ماه عسل» بیایم اما باید بگویم که من فعلاً و به خاطر اتفاقی که دارد در آن شبکه و در برنامه «هفت» می افتد که به نوعی تیشه به ریشه سینما می زند ترجیح می دهم تا فکری به حال آن برنامه نشود پایم را به آن شبکه نگذارم چون من به عنوان یک عضو سینما نمی توانم از این اتفاق بگذرم و درباره آن سکوت کنم و مجبورم به این شکل اعتراضم را نمایش بدهم. این می شود که مجبورم پا روی تمایلاتم بگذارم و با اینکه احسان علیخانی را خیلی دوست دارم و برای من خیلی عزیز است نتوانم به برنامه اش بیایم و روی آنتن زنده به او خسته نباشید بگویم. اما از همین جا و از طریق همین پیام برای او آرزوی موفقیت روزافزون می کنم.»

رویز پرستویی, نظرات پرستویی درباره ماه عسل, پرویز پرستویی با ماه عسل, عکسهای پرویز پرستویی

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “نظر پرویز پرستویی در رابطه با برنامه ماه عسل”

  1. ابولفضل مومنی

    سلام
    نظر استاد پرستویی برا ما حجته