free web hit counter

نظر امین حیایی راجب گذاشتن محدودیت سنی برای فیلم ها

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 235
نظر امین حیایی راجب گذاشتن محدودیت سنی برای فیلم ها

اخبار سینما به گزارش آناپیک : ( بازیگر فیلم «ناردون» امین حیایی گفت: در صورتی که برای برخی از فیلم‌ها محدودیت سنی قائل نشوند به ضرر جوانان تمام می شود.)
امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون ؛ در خصوص محدوده سنی که برخی از فیلم‌ها برای ورود مخاطبان به سینما در نظر می‌گیرند، گفت: شاید محدوده سنی لازم است چراکه اگر همه می‌توانستند ببینند این محدوده را قائل نمی‌شدند.

اخبار, اخبارسینما, امین حیایی

امین حیایی ادامه داد: به طور قطع این نوع فیلم صحبت‌ها و مطالبی را بازگو می‌کند که به درد یک سری از مقاطع سنی نمی‌خورد و شاید اگر آن محدوده سنی مطالب را جذب و دریافت کنند به ضررشان تمام خواهد شد و در مسیر زندگی، سرنوشت، اخلاق و رفتارشان تاثیر بگذارد.

اخبار, اخبارسینما, امین حیایی

وی افزود: سنین بالای ۱۸ سال مسئولیتشان را خودشان برعهده دارند و می‌توانند تصمیم گیرنده باشند و می‌دانند چه چیزی را بپذیرند و یا نپذیرند.

اخبار, اخبارسینما, امین حیایی

بازیگر «ناردون» در ادامه صحبت‌هایش در مورد علاقه‌اش برای رفتن به کنسرت و بررسی نسل جدید موسیقی عنوان کرد: من تا الان فرصت رفتن به کنسرت را نداشتم اما اینطور از اطراف می‌شنوم کنسرت‌های خوبی در حال برگزاری است، مردم از آنها راضی‌‌اند و خواننده‌های خود را دوست دارند و آهنگ‌های آنها را دانلود می‌کنند و یا می‌خرند.

اخبار, اخبارسینما, امین حیایی

وی افزود: احساس می‌کنم جو خوبی برای جوانهای این عرصه به وجود می‌آید و در کل امیدوارم اتفاقات مثبتی رخ دهد و به آرزوهایشان برسند البته جوانهای ما برای رسیدن به موفقیت بیشتر باید نوآوری داشته باشند، به مردم توجه کنند و آنها راخوشحال کنند.

اخبار, اخبارسینما, امین حیایی

 

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نظر امین حیایی راجب گذاشتن محدودیت سنی برای فیلم ها”