free web hit counter

ناگفته‌های پوریا پورسرخ از “روز سوم”

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 536
ناگفته‌های پوریا پورسرخ از “روز سوم”

ناگفته‌های پوریا پورسرخ از “روز سوم”

در این گزارش از آناپیک می خواهیم از زبان پوریا پورسرخ ناگفته هایی از فیلم روز سوم را که در برنامه دورهمی مهران مدیری بیان کرده است بخوانیم.

مجموعه برنامه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری، میزبان پوریا پورسرخ شد و مدیری صحبت‌های خود را پیرامون نوع‌دوستی و مبحث انسان‌دوستی و کمک کردن آغاز نمود.
مهران مدیری در «دورهمی»،‌ به گفتگو با پوریا پورسرخ نشست و او را بازیگری خوشتیپ، ورزشکار، شیطان و … خطاب کرد.

 مجموعه برنامه تلوزیونی دورهمی,پوریا پورسرخ
بازیگر سریال «کیمیا» با ابراز تاسف و ناراحتی در خصوص پشت پا زدن در سینمای ایران برای بازیگر‌های تازه وارد توضیح داد: در حال حاضر این پشت پا زدن ها نسبت به قبل بهتر شده است.

 مجموعه برنامه تلوزیونی دورهمی,پوریا پورسرخ

وی افزود: سر سکانسی که در فیلم سینمایی «روز سوم» بازی نمودم، بدون هیچ تمرین و یا حتی تمرین حسی، به من ساعت ۸ صبح گفتند که این را بازی کن و تمام صبح آن روز داشتم تلاش می‌کردم، تا جایی که با حسین لطیفی کارگردان این پروژه در این مورد صحبت کردم.

بازیگر سریال «روز حسرت»  و “کیمیا” در خصوص قدرت ریسک پذیری خود بیان نمود: ریسک پذیرم و  هیجاناتی مثل بدلکاری فیلم های خودم را دوست دارم و بدلکاری در مجموعه تلویزیونی «سقوط آزاد» را تجربه کردم.

وی در ادامه به انتخاب های اشتباه خود و بازی در بعضی از پروژه ها اشاره نمود و گفت: شاید ابتدا فیلمنامه را که می خواندم فکر می کردم اتفاق خوبی برای فیلم رخ می‌دهد، اما بعد از گذشت چند روز متوجه فروش و ساختار اصلی فیلم می‌شدم؛ خوشبختانه کم کم سهم من از این اشتباهات کم می شود.

 مجموعه برنامه تلوزیونی دورهمی,پوریا پورسرخ

پورسرخ در پایان به دلایل مجرد ماندنش در آستانه چهل سالگی اشاره کرد و گفت: معتقدم که ازدواج و شروع زندگی مشترک نقطه عطف بزرگی در زندگی هر انسانی است.

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ناگفته‌های پوریا پورسرخ از “روز سوم””