free web hit counter

نامه همسر حمید گودرزی از آمریکا

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 1334
نامه همسر حمید گودرزی از آمریکا

نامه همسر حمید گودرزی از آمریکا

حمید گودرزی و همسرش, نامه همسرحمید گودرزی

ماندانا دانشور همسر حمیدگودرزی بازیگر محبوب کشورمان است , بعد از سفر ایشون به آمریکا طی نامه ای اعتراض خود را در برابر دروغ هایی که راجب ایشان و حمیدگودرزی زده شده اعلام کردند,برای اطلاع بیشتر از این موضوع با ما همراه باشید.

 

حمید گودرزی و همسرش, نامه همسرحمید گودرزی

نامه همسر حمید گودرزی از آمریکا: با یک چمدان از زندگی بیرون آمدم .

از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.
همسر حمید گودرزی که اکنون در آمريكا به سر می برد، به خبر طلاقشان که در سایت عصرخبر و سایر رسانه ها منتشر شده واکنش نشان داد.

ماندانا دانشور در نامه ای که اختصاصي برای عصر خبر ارسال کرده است در خصوص اتفاقات ميان وي و حميد گودرزي نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

حمید گودرزی و همسرش, نامه همسرحمید گودرزی

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جايي كه مورد تهمت قرار گرفتم و از غيرت مرد ايراني خبري نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

حمید گودرزی و همسرش, نامه همسرحمید گودرزی

گفتنی است، چندی پیش عصرخبر خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش را منتشر و اعلام کرد که خانم دانشور در خارج به سر می برد.

حمید گودرزی و همسرش, نامه همسرحمید گودرزی

از مطالب دیگر بخش اخبار هنرمندان هم دیدن نمایید …

پیشنهاد ما :

پیوستن سارا باهنر به شبکه جم

انجام کار غیر اخلاقی الهام چرخنده

نامزدهای تندیس حافظ امسال (بهترین چهره تلوزیونی سال ۹۵)

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نامه همسر حمید گودرزی از آمریکا”