free web hit counter

ناراحتی های ستاره اسکندری

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 478
ناراحتی های ستاره اسکندری

به گزارش آناپیک، ستاره اسکندری در مصاحبه ای از ناراحتی هایش گفته است. با ما در ادامه این مصاحبه همراه باشید…ستاره اسکندری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان اظهار داشت: به تازگی از اجرای نمایش “همنوایی” در وین و بروکسل بازگشته ام، استقبال از این نمایش بسیار عالی بود و بازخوردهای درخشانی هم گرفتیم، از بین این اجراها چهار اجرا در وین و دو اجرا هم در بروکسل داشتم.

ستاره اسکندری همچنین تصریح نمود: منتظر اکران فیلم تینا پاکروان به نام “نیمه شب اتفاق افتاد” که در آن بازی کرده ام می باشم. درحال حاضر دو پیشنهاد کاری دارم که یکی از آن ها مربوط به سریال و دیگری مربوط به شبکه نمایش خانگی می باشد.

 ستاره اسکندری , عکس های ستاره اسکندری

بازیگر سریال “مرگ تدریجی یک رویا” یادآور شد: انتظار عجیب و غریبی است اگر یک بازیگر همیشه منتظر کارهای درجه یک باشد البته رویه بازیگرها با یکدیگر متفاوت می باشد به عنوان نمونه من ترجیح می دهم کار نکنم تا زمانی که کار مورد علاقه ام که اثری بسیار خوبی باشد به من پیشنهاد بشود.

 ستاره اسکندری , عکس های ستاره اسکندری

او در بخش دیگری از صحبت های خود توضیح داد: باید این را بپذیرم که این موضوع در ذات حرفه بازیگری وجود دارد که قرار نیست همیشه کار درجه یک به ما به عنوان یک بازیگر پیشنهاد بشود.

اسکندری اضافه کرد: کارهای خوب همیشه زیاد نیست و قرار نیست که همیشه به یک طیف خاص پیشنهاد گردد. اینکه همکاران من راز این حرفه را نمی پذیرند برای من جای تعجب دارد.

بازیگر سریال تلویزیونی “زعفرانی” در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: حرفه بازیگری، پیچیدگی دارد و باید در این عرصه شناخت صورت بگیرد و گلایه بعضی از همکاران را شخصاَ نمی پذیرم و قبول ندارم.  فکر می کنم همانطور که من در آثار مختلف حضور دارم ده ها نفر دیگر که مثل من هستند نیز باید درتولیدات مختلف حضور یابند.

 ستاره اسکندری , عکس های ستاره اسکندری

او ادامه داد: اینکه تا وقتی همه چیز خوب است و سر کار هستند هیچ کس از خوبی آن سخنی نمی گوید اما به محض اینکه شرایط بد می شود همه شروع به گلایه کردن می کنند و همه جا از این بیکاری حرف می زنند، چندان جالب به نظر نمی رسد.

اسکندری همچنین گفت: به زودی حرکتی بسیار جالب درعرصه تئاتر انجام می دهم که خبرهای مربوط به آن را به اطلاع علاقمندان خواهم رساند.

پیشنهاد ما:

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ناراحتی های ستاره اسکندری”