free web hit counter

مک آووی علیه مهاجمان به زمین

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 503
مک آووی علیه مهاجمان به زمین

بازیگر سری فیلم های مردان ایکس که در قسمت جدید آن حضور داشت به هنرنمایی پرداخت بود به بازیگران یک فیلم علمی تخیلی دیگر ملحق شد.

این بازیگر ۳۷ ساله و انگلیسی تبار سینما قرارداد بازی در نقش اصلی «انقراض» را امضا کرد. در داستان این اکشن علمی تخیلی تازه، مک آوی در نقش مردی ظاهر می شود که وظیفه نبرد با یک ارتش مجهز را دارد.

این ارتش با سلاح های پیشرفته خود ، ماموریت دارد تا کره زمین را ویران کرده و ساکنان آن را از بین ببرد. اما به سبک و سیاق فیلم های ژانر علمی تخیلی، سر و کله مرد تنها و از جان گذشته ای پیدا می شود که در اجرای این ماموریت کارشکنی می کند.

فیلم نامه غیراقتباسی فیلم را تیم دو نفره اسپنسر کوهن و براد سالب کین نوشته اند و احتمالا اریک هایسرر آن را کارگردانی خواهد کرد. کاراکتر مک آوی در داستان فیلم، در کنار جنگاور بودن یک پدر متعهد هم هست. او خانواده را ترک می کند، تا با مهاجمان به زمین مقابله کند.

به نوشته امپایر آنلاین ، کلید فیلم برداری «انقراض» اوایل سال جدید میلادی زده می شود. این درام اکشن برای نمایش عمومی در بهار سال ۲۰۱۸ آماده می شود.

جیمز مک آوی در سه سال اخیر ، در دو قسمت از سری جدید مجموعه فیلم «مردان ایکس» ظاهر شده است. او در داستان این فیلم ها ، در نقش دوران جوانی کاراکتر چارلز خاویر بازی کرده است.

جیمز مک آووی (به انگلیسی: James McAvoy) (زاده ۲۱ آوریل ۱۹۷۹) بازیگر اسکاتلندی است. او اولین فیلم خود را که The Near Room نام داشت در سن ۱۵ سالگی بازی کرد

از فیلم‌های معروف او می‌توان به فیلم مردان ایکس: کلاس اول و آخرین پادشاه اسکاتلند اشاره کرد. زمانی که جیمز ۷ ساله بود پدرش مادرش را رها کرد پس از آن او در درامچپل در گلاسکو پیش پدربزرگ و مادربزرگش زندگی کرد.

او به مدرسه راهنمایی سنت توماس آکویناس در جوردن هیل گلاسکو رفت.او در کودکی قصد داشت کشیش بشود اما زمانی که از مدرسه بازیگری دیوید هِیمن بازدید کرد علاقه به بازیگری در او ایجاد شد.

هیمن نقشی به او در فیلمش The Near Room پیشنهاد کرد با وجود اینکه مک اووی از این تجربه لذت برد؛ اما هنرپیشگی را به عنوان حرفه‌ای جدی برای خود در نظر نگرفت.

با این حال به عنوان عضوی از تئاتر PACE Youth به بازیگری اداهه داد.او به جای رفتن به ارتش تصمیم به تحصیل در آکادمی سلطنتی نمایش و موسیقی اسکاتلند گرفت که پیشتر در آنجا پذیرفته شده بود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مک آووی علیه مهاجمان به زمین”