free web hit counter

مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 359
مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست

مهناز افشار بازیگر زن ایرانی که یکی از معروف ترین هنرپیشه های کشورمان است در نشستی که برای حمایت بدسرپرست ها برگزار شد فضایی آرام و بی سر و صدا به سوالات در این باره و اتفاقات هنری اخیر پاسخ داد که در ادامه مطلب هم میتوانید ببینید و هم بخوانید.

عکس های مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست، تنهاترست :

مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست

عکس های جدید مهناز افشار در نشست خبری

مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست

جدیدترین عکس های مهناز افشار بازیگر سینمای ایران

مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست

بیوگرافی و عکس های جدید بازیگران و مهناز افشار

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. شباهت زیاد مهناز افشار به گوگوش، خواننده مشهور، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود. مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید. مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم سینمایی «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرد.

افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آنها توسط سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مهناز افشار در نشست خبری بدسرپرست”