free web hit counter

مهراوه شریفی نیا در مجموعه دورهمی

مجموعه: اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 43
مهراوه شریفی نیا در مجموعه دورهمی

 مهراوه شریفی نیا در مجموعه دورهمی

برنامه دورهمی که پخش آن از ابتدای سال ۹۵ از شبکه نسیم شروع گردید تاکنون در قسمتهای پخش شده اش میزبان برخی از چهره ها از جمله بازیگران , هنرمندان , ورزشکاران , خوانندگان و … بوده است.

تا کنون افرادی از جمله : جمشید مشایخی , امین حیایی , امین زندگانی,مهدی یراحی , مهراوه شریفی نیا , برانکو ایوانکویچ , علیرضا خمسه , امین زندگانی , عارف لرستانی و … مهمان این برنامه بوده اند . تصاویری از حضور این افراد را می توانید مشاهده نمایید.
برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری روزهای پنجشنبه , جمعه و شنبه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش میگردد.

عکس جدید مهراوه در مجموعه دورهمی

اخبار بازیگر مهراوه , مصاحبه با شریفی نیا , عکس جدید مهراوه , بازی در مجموعه دورهمی , بازیگز زن , جدیدترین عکس شریفی نیا , ایفای نقش در مجموعه دورهمی , متفاوترین نقش مهراوه

۱۳۹۴ – سریال کیمیا

 

اخبار بازیگر مهراوه , مصاحبه با شریفی نیا , عکس جدید مهراوه , بازی در مجموعه دو رهمی

مهراوه شریفی‌نیا ، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در بیست و نهم فروردین ماه شصت (۱۳۶/۱/۲۹) ۰ در تهران دیده به جهان گشود . والدین او محمدرضا شریفی‌ نیا و آزیتا حاجیان ، بازیگران معروف ایرانی ، بوده و ملیکا شریفی نیا نیز خواهر کوچکش می باشد . وی دیپلم ریاضی داشته و از رشته موسیقی دانشگاه هنر تهران فارغ التحصیل شده و ساز تخصصی او پیانو می‌باشد ؛ البته یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد . مهراوه شریفی نیا از سال ۶۸ با فیلم سینمایی دزد عروسکها به کارگردانی محمدرضا هنرمند بازیگری را آغاز کرد ؛ همچنین او فعالیت موسیقی را نیز از سال ۷۱ در کلاسهای ارف پارس تحت نظارت آقای ناصر نظر شروع کرد .

جدیترین فیلم سینمایی مهراوه شریفی نیا

۱۳۹۴ – سریال کیمیا

منبع : آناپیک

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مهراوه شریفی نیا در مجموعه دورهمی”