free web hit counter

مهدی رحمتی و دو دختر پرسپولیسی

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 286
مهدی رحمتی و دو دختر پرسپولیسی

مهدی رحمتی که رابطه نزدیکی با محسن بنگر دارد در جدیدترین عکس منتشر شده ، دو دختر بازیکن سابق پرسپولیس را در آغوش گرفته و با آن ها عکس انداخته است.

سلفی سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال با دریا و دنیز دختران محسن بنگر، کاپیتان سابق پرسپولیس. رفاقت و صمیمیت موجود بین متعصب ترین بازیکنان هر دو تیم پایتخت نکته ی جالب توجه این عکس است. بهتر است هوادارانی که بار ها و بار ها بخاطر همین دو شخصیت دهان خود را آلوده به حرف های رکیک کرده اند، این عکس را ببینند و به خود این اطمینان را بدهند که هیچ چیزی در این فوتبال آنقدر ها جدی نیست که آدمی از ادب و عفت کلام خود بکاهد و روح خود را آلوده کند.

مهدی رحمتی و دو دختر پرسپولیسی

عکس های مهدی رحمتی و دختران محسن بنگر

محسن بنگر با انتشار این عکس در اینستاگرامش بر شدت دوستی خود با مهدی رحمتی افزود و ثابت کرد با یک استقلالی هم می شود دوست شد و همین طور برعکس آن ( البته بدون درگیری و استفاده از الفاظ رکیک ) این عکسها و نوشته ها هستن که فوتبال را زیبا می کنند نه برد ها و باخت ها.

سید مهدی رحمتی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۶۱ در تهران) دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و کنونی باشگاه فوتبال استقلال تهران است. رحمتی با ۷۷ بازی ملی بعد از احمدرضا عابدزاده دومین دروازه‌بان با بیشترین بازی‌های در تیم ملی ایران است. او همچنین در تیم‌های مطرح ایران بازی کرده است و با ۴ قهرمانی یکی از پر افتخارترین بازیکنان لیگ است. او در خرداد ۹۳ از استقلال جدا شد اما در تیر ۹۴ به استقلال برگشت. از نظرسنجی خبرآنلاین بعد از ناصر حجازی و عابدزاده سومین دروازه‌بان تاریخ ایران است. او همچنین با جواد نکونام و فرهاد مجیدی از مخالفان سرسخت امیر قلعه نویی هستند. او همچنین در سال ۲۰۱۰ بهترین دروازه‌بان آسیا و در سال ۲۰۱۳ دومین دروازه‌بان برتر آسیا شد.

او همچنین سابقه سنگربانی در تیم‌های فجر سپاسی شیراز، سپاهان اصفهان، استقلال تهران و مس کرمان را داشته‌است. او به دلیل اختلاف با کارلوس کیروش از تیم ملی فوتبال ایران کنار گذاشته شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مهدی رحمتی و دو دختر پرسپولیسی”