free web hit counter

مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 574
مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

در ادامه این مطلب از آناپیک برای شما مصاحبه ی جدید بهاره رهنما در خصوص سریال جدیدش را آماده کرده ایم. وی از علاقه مندی ها و باور هایش در این مصاحبه می گوید. همراه ما باشید در ادامه مطلب…

بهاره رهنما گفته است: بازیگران را از روی ظاهرشان قضاوت نکنید

این بازیگر که این روزها سریال مناسبتی‌ «کشیک قلب» وی از آنتن تلویزیون پخش می گردد، در گفت‌وگویی درباره ایفای نقش در سریال‌های مذهبی و انتقاد بعضی مبنی بر اینکه هنرمندان به علت تفاوت ظاهرشان در مجامع عمومی آنطور که باید در نقش‌های مذهبی باورپذیر نمی باشند، گفت: نباید عقاید افراد بر اساس ظاهرشان مورد قضاوت قرار بگیرد، بسیاری از هنرمندان معتقدند، حتی اگر نتوان این موضوع را از ظاهرشان حدس زد.

 بهاره رهنما , اخبار بهاره رهنما , عکس های بهاره رهنما , مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

رهنما با بیان اینکه تاکنون در سریال ‌های مذهبی زیادی حضور داشته‌ است، این موضوع را یادآور شد: نزدیک به ۲۵ سال است که در این عرصه فعالیت می‌کنم، تاکنون یک مسیر را طی کرده‌ام و در تمام این سال‌ها تلاش کرده‌ام عقایدم را مطرح نمایم. این سلیقه شخصی من است و به کسانی هم که علاقه‌ای ندارند یا درباره این مسائل حرف نمی‌زنند، هیچ وقت هیچ پیشنهادی ارائه نداده‌ام. متقابلاً انتظار دارم افرادی که برایشان این اظهار عقاید من عجیب می باشد، آن را به عنوان یک اظهار نظر شخصی بپذیرند. افرادی که مطالب من را در طی  این ۱۰ سال وبلاگ‌ نویسی دنبال کرده اند، متوجه می‌شوند این اعتقادات  در نوشته‌های من از همان ابتدا وجود داشته.

 بهاره رهنما , اخبار بهاره رهنما , عکس های بهاره رهنما , مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

 وی با اشاره به سریال‌های رمضانی خاطرنشان نمود: سریال‌های رمضانی را دوست دارم و اگر پیشنهاد خوبی باشد، می‌ پذیرم. مردم در این ماه در حال و هوای صلح و آرامش خوبی می باشند و اگر درام و قصه‌ خوبی از تلویزیون پخش گردد، بیشتر به دلشان می‌نشیند. همچین معتقدم از آنجایی که سریال‌ها بعد از اذان پخش می‌شوند، دعای مردم  بیشتر دنبال هنرمندان است و به نوعی هنگام دعاهایشان حضور ما برایشان یادآوری می‌ گردد.

بازیگر سریال‌های «غیر علنی» و «مرد هزارچهره»  در ادامه سخنانش به سریال «کشیک قلب» اشاره و اظهار داشت: حسین مهکام (نویسنده سریال «کشیک قلب» ) نویسنده خوبی می باشد و علی پورکیانی (تهیه‌کننده سریال) را نیز سال‌ هاست می‌شناسم، اما هیچ وقت پیش نیامده بود که با هم کار کنیم. به طور کلی قصه سریال را دوست داشتم و در میان پیشنهاد هایی که اخیراً داشته ام، این سریال برایم جالب تر بوده است.

 بهاره رهنما , اخبار بهاره رهنما , عکس های بهاره رهنما , مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

مصاحبه ی جدید بهاره رهنما

خانم رهنما در پاسخ به این پرسش که در انتخاب سریال «کشیک قلب» چقدر کلیشه‌ای نبودن داستان برایش مهم بوده، اظهار داشت: از آنجایی که متن این سریال به فعالیت‌های اجتماعی من خیلی نزدیک بوده است و درباره کودکانی است که بدون حضور پدر و مادر واقعی‌شان در خیریه‌ها بزرگ می‌ شوند، برای خودم خیلی تازگی داشته است.

بهاره رهنما که خودش کارگردانی این مجموعه را بر عهده گرفته است، در ادامه اضافه نمود: حدود هفت سال است که کارگرانی تئاتر انجام می ‌دهم و برای سریال هم ترجیح می دهم که ابتدا در چند قسمت کوتاه‌ تر توزیع گردد و اگر مورد استقبال عمومی واقع شد، ادمه دهم.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مصاحبه ی جدید بهاره رهنما”