free web hit counter

مصاحبه ای با فریبا نادری درباره مسعود رسام

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 891
مصاحبه ای با فریبا نادری درباره مسعود رسام

در این مطلب از آناپیک، قصد داریم تا گزارشی را که فریبا نادری از زندگی شخصی خود و مشکلاتش ارائه کرده است، با شما در میان بگذاریم. با ما در ادامه این مطلب جالب همراه باشید…هیجده، نوزده سالم بود که همراه دوست گریمورم به دفتر مسعود رسام رفتم تا او تست بازیگری بدهد. مسعود بازیگران فیلم «مروارید سرخ» را انتخاب می‌ نمود و از افراد مختلف تست می‌گرفت. من هم اصلا در این فکرها نبودم که از اتاق بیرون آمد و گفت: نوبت شماست. گفتم: من برای تست نیامدم؛ دوستم آمده است. مسعود هم گفت، حالا که تا اینجا آمده‌ای بیا تست بده. آن روز خیلی خوشحال شدم اما می‌دانستم خانواده‌ام مخالفت خواهند کرد.

در تست که قبول شدم برای مدتی به کلاس‌ های آموزشی بهروز بقایی رفتم تا توانایی‌های بازیگریم را تقویت کنم. در قراردادی که برای بازی در آن فیلم بستم قید شده بود که خانواده‌ام بتوانند سر صحنه حاضر بشوند. «مروارید سرخ» فیلمی بود که باعث شد من با مسعود رسام آشنا بشوم.

 فریبا نادری , همسر فریبا نادری , مسعود رسام

دوران عاشقی فریبا نادری و همسرش

پس از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد. مسعود عاشقم شده بود و یک روز بعد آن را بر زبان آورد. من نیز در مقابل عاشق شدم؛ یعنی او من را هم عاشق کرد. پس از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم. شاید خیلی‌ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم که تن به این ازدواج دادم، ولی این جور نبود؛ من از سال ۸۳ می‌دانستم که مسعود سرطان دارد. سال ۸۵ که با من ازدواج کرد دکترها می‌گفتند کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را می کند اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال ۸۸  با سرطان بجنگد.

  فریبا نادری , همسر فریبا نادری , مسعود رسام

این جور وقت‌ها خیلی‌ ها آدم را قضاوت خواهند کرد. ممکن است فکر کنند به علت ثروت مسعود رسام بوده که من حاضر شدم با مردی که ۲۷ سال با من اختلاف سنی دارد ازدواج نمایم. کسانی که مسعود رسام را از نزدیک می‌شناسند از وضعیت زندگی او خبر دارند و می‌دانند که وی ثروتمند نبود. ازدواج با مسعود آنقدر عاشقانه و مهم بود که با وجود مخالفت‌های خانواده این کار را انجام دادم.

   فریبا نادری , همسر فریبا نادری , مسعود رسام

حتی پدرم هم حاضر نبود من را ببیند و این اتفاق نیفتاد تا زمانی که مسعود تسلیم سرطان شد و از دنیا رفت. همه چیز در آن زمان کوتاه با مسعود برایم خاطره‌انگیز بود و تا همین چند ماه پیش با دختر او در یک خانه زندگی به سر می‌ بردیم.

 فریبا نادری , همسر فریبا نادری , مسعود رسام

مسعود رسام، همسر فریبا نادری

من همیشه در زندگی‌ام آدم محافظه‌کاری بودم و دنبال این بودم که بی‌ علت خودم را در معرض قضاوت دیگران یا مشکل قرار ندهم اما دوست داشتن و عشق آنقدر قوی است که محافظه‌کاری نمی‌ شناسد. مسعود رسام از کودکی برایم بُت بود و وقتی نام او و برادرش در تیتراژ می‌آمد لذت می‌ بردم. چهارشنبه‌ شب‌ها این اجازه را داشتم که بیدار بمانم و «خانه سبز» را ببینم. او خاطرات نسلی را رقم زده و برای همیشه در خاطرم می‌ماند.

پیشنهاد ما:

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مصاحبه ای با فریبا نادری درباره مسعود رسام”