free web hit counter

مصاحبه جالب با هانیه توسلی

مجموعه: مصاحبه, مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 424
مصاحبه جالب با هانیه توسلی

مصاحبه جالب با هانیه توسلی

هانیه توسلی, مصاحبه با هانیه توسلی, عکسهای جالب هانیه توسلی, گفتگو با هانیه توسلی

 

هانیه توسلی” بازیگری است که «شام آخر» آغاز ورودش به سینما بود، آغازی که بازی در «دهلیز» و تسخیر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن حضورش را محکم‌تر ساخت. توسلی در یک گفتگوی غیرمتعارف نکات جالبی را درباره زندگی اش به عنوان یک شهروند مطرح کرده است.

چقدر از وسیله‌نقلیه عمومی مثل مترو استفاده می‌کنید؟
متاسفانه مترو سوار نمی‌شوم، البته خیلی سال پیش که مترو دو خط داشت پیش می‌آمد که سوار شوم. کمی هم به‌دلیل بازیگربودنم نمی‌توانم چون گاهی مردم طعنه می‌زنند.

یعنی ترجیح می‌دهید ترافیک خیابان را تحمل کنید؟
بله متاسفانه، می‌دانم جواب بهتر این است که من از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنم و ترافیک خیابان را بیشتر نکنم ولی به‌خاطر شغلم یا روحیاتم ترجیح می‌دهم از ماشینم استفاده کنم.

تا حالا روی کسی را کم کرده‌اید؟
خیلی اهل روکم‌کردن نیستم مگر اینکه احساس کنم باید از خودم دفاع کنم. مثلا اگر زمانی کسی به من بدی کرده باشد و من باید جوابش را بدهم، یا دروغی در موردم گفته باشد ممکن است این کار را بکنم. البته به آن آدم هم بستگی دارد که چقدر برایم مهم باشد.

هانیه توسلی, مصاحبه با هانیه توسلی, عکسهای جالب هانیه توسلی, گفتگو با هانیه توسلی

در رستوران در حین غذاخوردن اگر مردم به شما زل بزنند، واکنش نشان می‌دهید؟

بستگی به نوع نگاهشان دارد. در صورتی که رفتارشان آزار‌دهنده و بی‌ادبانه باشد اعتراض می‌کنم که برای چه اینقدر زل زده‌اید. عده‌ای زل می‌زنند، برخی با موبایل از غذاخوردن عکس و فیلم می‌گیرند و بعضی‌ها هم نگاه می‌کنند و مودبانه لبخند می‌زنند.

اگر دوچرخه‌سواری مرسوم شود حاضرید با این وسیله رفت‌وآمد کنید؟
در اروپا دوچرخه‌سواری خیلی رایج است و مسیر دوچرخه‌سواری دارند. اگر در ایران هم مسیر ایمن و استاندارد برای دوچرخه‌سواری ایجاد شود که حتی عابر پیاده از آن عبور نکند اتفاقا برایم جذاب است. البته شرط دیگرش این است که هوا هم تمیز باشد چون در هوای آلوده ورزش‌کردن چندبرابر به ریه آسیب می‌زند.

فکر کنید مسوولیتی در محیط‌زیست دارید، برای چه تخلفی بیشترین جریمه را اختصاص می‌دهید؟
کسانی که حیوانات را شکار می‌کنند. درست است که آلودگی هوا خیلی اهمیت دارد ولی من به‌خاطر شکارچی‌های غیرقانونی که حیوانات زبان‌بسته را می‌کشند حالم بد می‌شود. آزاردادن گربه‌ها و سگ‌ها در خیابان و اینکه شهرداری سگ‌ها را می‌کشد ناراحتم می‌کند.

از موقعیت و شهرتتان برای انجام کارهایتان استفاده می‌کنید؟
پیش آمده ولی زیاد نبوده، یادم می‌آید در جاده یک‌بار پلیس برای سرعت زیاد می‌خواست جریمه‌ام کند اما من را شناخت و جریمه نکرد.

هانیه توسلی, مصاحبه با هانیه توسلی, عکسهای جالب هانیه توسلی, گفتگو با هانیه توسلی

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مصاحبه جالب با هانیه توسلی”