free web hit counter

مصاحبه با ستاره اسکندری

مجموعه: دسته‌بندی نشده, مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 127
مصاحبه با ستاره اسکندری

مصاحبه با ستاره اسکندری

مصاحبه درباره فیلمهایش,ستاره اسکندری وصحبتهایش,گفتگو با اسکندری,ستاره اسکندری وحرفهایش

 

در فیلم «متولد ماه مهر»نقش دختری پر شر و شور را ایفا کردید اما چرا آن نقش در ذهن کارگردان‌ها ماندگار نشد تا از آن به بعد، پیشنهادهایی در آن زمینه به شما بدهند؟

حجم حضور من در سریال خاک سرخ بیشتر از متولد ماه مهر بود. به یاد دارم در زمانی که خاک سرخ پخش شد، بیش از ۷۰ درصد مخاطب داشت.

چرا شما برای سریال خاک سرخ انتخاب شدید؟

من از بین هفتصد،هشتصد کاندیدا برای آن نقش انتخاب شدم. به خاطر دارم گروه سازنده سریال به دنبال دختری بودند که چشمانی معصوم داشته باشد و چهره‌اش هم تازه باشد.

قرار بود من و ستاره با هم در آن سریال ایفای نقش کنیم که نشد. مردم هم با این ویژگی خیلی با نقش ارتباط برقرار کردند. بعد از آن من برای تجربه عرصه‌های تازه حتی به سراغ آثار پلیسی رفتم و با «مسعود آب پرور» تجربه خوبی در این زمینه ثبت کردم.
فیلمی نقش یک امدادگر را ایفا کردم.

شما دو خواهر هیچگاه فرصتی برای همبازی شدن پیدا نکردید؟

ستاره: من در سریال «رقص پرواز»ساخته احمد مرادپور در یک سکانس جای لاله بازی کردم و به افتخار خواهرم! نقش پیری شخصیتی که او در سریال ایفا می‌کرد را من بازی کردم.من این صحنه را دیده‌ام. فکر می‌کردم این شباهت با گریم ایجاد شده است.

بازیگران سینما و تلویزیون در ایران معمولا پس از مدتی که از حضور آنها در این عرصه می‌گذرد و پس از دیده شدن توانایی‌ها و ویژگی‌های آنها برای ایفای نقش،معمولا مورد توجه طیف مشخصی از کارگردان‌ها قرار می‌گیرند.فکر می‌کنید درباره شما دو خواهر بازیگر وضعیت به چه صورتی است؟

ستاره: من به دلیل پیشینه تئاتری و عادتی که به تنوع در پذیرش نقش‌ها دارم،از زن روستایی زجر کشیده تا عمهآقامحمدخان قاجار را بازی کردم. در تئاتر آنقدر تنوع نقش هست که بازیگر محدود به کلیشه خاصی نمی‌شود و به همین دلیل آمادگی دارد در هر ژانری ایفای نقش کند.این مساله به لحاظ خواسته من است اما اینکه استعدادش در من به عنوان بازیگر موجود است یا نه، مساله‌یی است که قضاوت آن با مخاطب است.

منبع:آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مصاحبه با ستاره اسکندری”