free web hit counter

مصاحبه با بازیگران سریال پادری

مجموعه: مصاحبه, مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 419
مصاحبه با بازیگران سریال پادری

داستان و مصاحبه با بازیگران سریال پادری

سریال پادری, عوامل تهیه سریال پادری, بازیگران سریال پادری

دراین پست از سایت آناپیک اطلاعاتی راجب به سریال پادری که در ماه مبارک رمضان درحال پخش است گرداوری شده و با چندتن از بازیگرانش مصاحبه شده است, بخوانید و لذت ببرید.

شخصیت های سریال پادری همان شخصیت های سریال دودکش ۱ هستند که در فضای طنز در رمضان سال ۹۲ پخش شد.

داستان سریال پادری
قالیشویی مشتاق تعطیل شده است، اما فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز برای از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و نگه داشتن مشتریان سابق قالیشویی اش، سعی می‌ کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را پی بگیرد، او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد…. نویسنده سریال پادَری کوروش نریمانی است.

اسامی بازیگران سریال پادری
در سریال پادری بازیگرانی چون : امیرحسین رستمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، مجید یاسر، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو و یاسمن نوروزی، زینب فلاحت پیشه حضور دارند. البته این سریال چند بازیگر جدید را نیز معرفی خواهد کرد.

در این سریال سعی شده ضمن پرداختن به داستان اصلی و شیرین بودن فضا، روابط انسانی کاراکترها پررنگ باشد . تمام تلاش ما بر این است که یادآور شویم همه ما درعین گرفتاری‌ ها و مسائلی که داریم، اخلاقیات و روابط انسانی را باید حفظ کنیم.فضای سریال پادری با دودکش ۱ خیلی متفاوت است و تلاش شده ضمن حفظ کاراکتر های اصلی و بهره‌گیری از هنرمندی این عزیزان، با حضور کاراکتر های جدید موقعیت‌ های شیرین‌ تری را خلق کنیم.

سریال پادری, عوامل تهیه سریال پادری, بازیگران سریال پادری

 سیما تیرانداز، بازیگری را سال ۱۳۶۸ با ایفای نقشی کوتاه در فیلم«هامون»، ساخته داریوش مهرجویی آغاز کرد. در فیلم «بانو» درخشید و در «سایه‌های هجوم» اوج گرفت تا جایی‌که در سال ۱۳۷۱ برای بازی در این فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره فجر شد. این بازیگر بعدها در سریال‌های تلویزیونی بسیاری همچون پنجره‌ای رو به آفتاب، آژانس دوستی، خانه‌ای در تاریکی، حلقه سبز، جوانی، دومین انفجار، وکلای جوان و در چشم باد، دودکش و… بازی کرد. تیرانداز این شب‌ها سریال «پادری» را از شبکه یک سیما روی آنتن دارد. با این بازیگر درباره شخصیت «عفت» که ایفاگر نقشش در این سریال است به گفت‌وگو نشسته‌ایم که در ادامه می‌آید.

چگونه شد که بازی در سریال پادری را قبول کردید؟

من هم مانند همه بازیگران که پیشنهاد نقشی به آنها می‌شود، نقش عفت در پادری را مطالعه کردم. وقتی متن سریال را خواندم، متوجه شدم سناریوی نوشته شده توسط کوروش نریمانی بسیار دلخواه من است. اما مهم‌ترین دلیل حضورم در این سریال، توصیه و مشاوره برزو نیک‌نژاد، نویسنده «دودکش۱» بود.

آیا پادری را می‌توان به نوعی تکرار سریال دودکش تصور کرد؟

خیر. مخاطبان به هیچ وجه نباید پادری را تکرار دودکش تلقی کنند به دلیل این‌که این دو در فضایی متفاوت از یکدیگر نوشته شده است. طبیعی است که اگر دو سریال در یک جهت، یک فضا و داستان حرکت کنند، مخاطب خواهد گفت کار تکراری است. سریال‌ها نباید یک تم و داستان را تکرار کنند، وگرنه خسته‌کننده می‌شوند. آقای نریمانی در سریال پادری با تغییرات و فضایی متفاوت، خوب توانست ادامه سناریوی دودکش، نوشته آقای نیک‌نژاد را بدون آن‌که کپی‌کاری و تکرار کند، پی بگیرد. سناریوی دودکش بسیار قوی و خوب نوشته شد و فیلمنامه پادری هم توانست آن قدرت و جذابیت را حفظ کند.

پیشنهاد جدیدی برای بازی در سریال یا فیلم تازه‌ای دارید؟

بتازگی سه پیشنهاد داشتم، اما به خاطر امور مالی یا شرایط نامناسب کار و زمان یا عدم علاقه شخصی نتوانستم آنها را قبول کنم.

 و سخن پایانی …

وقتی می‌بینم در فضای مجازی بخصوص در اینستاگرام برخی افراد وارد صفحه‌های هنرمندان و چهره‌های شناخته شده می‌شوند و پیام‌های بسیار زشت و زننده می‌گذارند، بسیار دلخور می‌شوم. معتقدم این کار به هیچ عنوان اخلاقی نیست. هنرمندان با هزار زحمت و مشقت یک سریال، فیلم یا یک اثر هنری را به‌وجود می‌آورند که درست نیست کار آنها را نازل نشان داد.

شخصیت عفت را دوست دارم 

عفت، زنی متفاوت است و این تفاوت برای من خیلی دوست‌داشتنی است. او آدمی خاکستری است کما این‌که بسیاری از شخصیت‌های پادری خاکستری هستند. به عبارتی نه خیلی اصرار دارند که خوب و نه خیلی بد باشند. به عقیده من، آدم خوب مطلق یا بد مطلق وجود ندارد. عفت از یک طبقه خاص اجتماعی است که نگه‌دارنده خانواده خویش است. او زنی تقریبا سنتی است و حاضر است از خانواده خود به هر قیمتی دفاع کند.

سریال پادری, عوامل تهیه سریال پادری, بازیگران سریال پادری

 مصاحبه با امیرحسین رستمی به بهانه سریال پادری را در ادامه می خوانید

«امیرحسین رستمی» بازیگر مجموعه تلویزیونی پادری گفت: این سریال در ادامه روند داستانی سریال دودکش ساخته شد و قصه به نوعی دنباله روی دودکش است در فضایی جدید. پس از دعوت محمدحسین لطیفی از گروه بازیگری دودکش برای ساخت فصل دوم این سریال، همه گروه تصمیم گرفتیم که نام اثر به پادری تغییر نام دهد.

وی افزود: یکی از دشواری‌های این مجموعه این بود که ما در این فصل برزو نیک نژاد نگارنده دودکش را بعنوان نویسنده همراه نداشتیم و این مساله کار را مقداری برای کوروش نریمانی نویسنده پادری سخت کرد. چرا که کوروش باید وارد جهانی می‌شد که خودش خالق آن نبود، تنها تکیه و آرامشی که این نویسنده داشت، این بود که آقای لطیفی کارگردان هر دو فصل بود. بعد از جلساتی که کارگردان با کوروش نریمانی داشت، ضمن معرفی تک تک بازیگرانو کاراکترها، او آرام آرام وارد دنیای دودکش و پادری شد.

سریال پادری, عوامل تهیه سریال پادری, بازیگران سریال پادری

بهروز پادری در ادامه با قیاس کردن عوامل دودکش و پادری به تیم فوتبال رئال مادرید، گفت: بازیگران این سریال باچشمان بسته بهم پاس می دهند، چرا که یکدیگر را به خوبی و در موقعیت های گوناگون می شناسند. وقتی یک پلان گرفته می‌شود، من و هومن برق نورد از صورت آقای لطیفی می فهمیم از پلان راضی هست یا دوباره باید ضبط شود و اصلا نیازی نیست که کارگردان به ما بگوید بچه ها یه بار دیگه میگیریم.

رستمی افزود: مثلا من و هومن بازی هم را می‌خوانیم و به اصطلاح چشم بسته با هم بازی می‌کنیم، یک سکانس‌هایی من می‌دانم اگر جمله ای بگویم، به بازی هومن صدمه می خورد و بالعکس و همینطور درباره بهنام تشکر. الان دیگر تیم دودکش یک تیم کامل و جذابی هست که حتی می تواند به روی صحنه تئاتر هم برود و الان ما داریم آقای لطیفی را وسوسه می کنیم تا این اتفاق بیافتد. چرا که گروه پادری این ظرفیت را دارد تا در صحنه تئاتر هم تماشاگر را بخنداند.

سریال پادری, عوامل تهیه سریال پادری, بازیگران سریال پادری

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مصاحبه با بازیگران سریال پادری”