free web hit counter

مرجانه گلچین به سریال داوود میرباقری پیوست

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 22
مرجانه گلچین به سریال داوود میرباقری پیوست

مرجانه گلچین بازیگر زن معروف ایرانی در جدیدترین اخبار به سریال جدید داوود میرباقری پیوست و قرار است جلوی دوربین این کارگردان معروف به ایفای نقش بپردازد.

«مرجانه گلچین» بازیگر سریال «نفس گرم» گفت: مدتی است که برای بازی در سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری قرارداد بستم، اما هنوز زمان کلید خوردن آن مشخص نیست.

این بازیگر در ادامه بیان داشت: در مورد نقشم زیاد نمی‌توانم توضیح دهم و ترجیح می‌دهم تا در زمانی دیگر نقشم را تشریح کنم.

وی ادامه داد: ژانر این سریال طنز است، اما نه به آن معنا که فکر می‌کنید و تا به حال در سینما و تلویزیون دیده‌اید. ضمن اینکه قرار است تا این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

بازیگر سریال «شاهگوش» همچنین افزود: پیشنهاد حضور در سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی را نیز داشتم، اما به دلیل اینکه با سریال «ماه تی تی» قرارداد داشتم نتوانستم بروم.

مرجانه دلدار گلچین دوبلور و گوینده رادیو (۲ اسفند ۱۳۴۷، تهران)، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است؛ و وی خواهر منیژه گلچین (بازیگر) و دخترعموی مرحومه نادیا دلدار گلچین (بازیگر) است. از مهمترین فیلمهایی که او بازی کرده می‌توان به پرنده کوچک خوشبختی (پوران درخشنده) و شب بیست و نهم (علی رخشانی) و دو نیمه سیب (کیانوش عیاری) اشاره کرد.

مرجانه گلچین به سریال داوود میرباقری پیوست

مرجانه گلچین در سریال تلویزیونی جدیدش

گلچین در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ‌التحصیل شد. او با تشویق خواهرش منیژه که در آن زمان بازیگر بود به بازیگری در تئاتر پرداخت. با بازی در مجموعه تلویزیونی «آینه» پا به تلویزیون گذاشت و پس از آن در چند سریال تلویزیونی دیگر و در سینما به ایفای نقش پرداخت. بازی در نقشی جدی و متفاوت در سریال نفس گرم یکی از نقاط عطف بازیگری او به حساب می‌آید.

برای مدتی حدود ده سال در کشور انگلیس زندگی کرد از سال ۱۳۷۴ تا تا سال ۱۳۸۳ از سینما و تلویزیون فاصله گرفت و بعد از بازگشت برای اولین بار با سریال کلانتر بازی زیبایی از خود به نمایش گذاشت.

قرار است بزودی با تکمیل شدن گروه عوامل و بازیگران سریال ماه تی تی کارهای تولید آن شروع شود و بازیگران جلوی دوربین بروند و به ایفای نقش بپردازند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مرجانه گلچین به سریال داوود میرباقری پیوست”