free web hit counter

مراحل فنی فیلم نرگس مست به اتمام رسید

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 49
مراحل فنی فیلم نرگس مست به اتمام رسید

تدوین این اثر رو به اتمام است و گروه در حال آماده‌سازی شرایط صداگذاری فیلم است ، فیلم نرگس مست با بازی مهدی پاکدل و میترا حجار آماده نمایش در جشنواره فیلم فجر می شود.

عبدالله اسفندیاری تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «نرگس مست»؛ گفت: تدوین این اثر رو به اتمام است و این هفته به پایان می‌رسد. منتظریم فاین‌کات آن هم انجام شود تا بتوانیم کارهای لابراتوارش را پیش ببریم. از سویی شرایط صداگذاری را نیز فراهم می‌کنیم.

«نرگس مست» به کارگردانی سیدجلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری داستان زندگی یک سازنده قدیمی تار است که در خانه اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می‌کنند، مراوده دارد و …

در این فیلم بازیگرانی چون سعید پورصمیمی، مهدی پاکدل، میترا حجار، هومن برق‌نورد، سیامک صفری، نگار عابدی، رضا فیاضی، امیرحسین مدرس، متین ستوده، بهنام قربانی، مهدی فرج وند، مژگان اخلاقی، هستی فرحی، مرتضی شریف و حمید فتاحی بازی می‌کنند.

فیلم نرگس مست با بازی مهدی پاکدل و میترا حجار به احتمال فراوان در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر امسال یکی از مهم ترین فیلم ها است که به نمایش در خواهد امد و به احتمال فراوان شانس کسب جایزه هم است.

فیلم نرگس مست با داستانی جذاب یکی از مورد انتظاترین فیلم های جشنواره فجر امسال خواهد بود که باید دید می توانید در خور یک فیلم جذاب ظاهر شود یا نه ؟

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مراحل فنی فیلم نرگس مست به اتمام رسید”