free web hit counter

مدل کفش تابستانه بچه گانه

مجموعه: عکس, عکس جالب تعداد بازدید: 429
مدل کفش تابستانه بچه گانه

نمونه هایی از جدید ترین و زیبا ترین مدل کفش های تابستانه بچه گانه. به همراه مطالبی راجب چگونکی تمیز و مرتب نگهداشتن کفش ها گفته شده است.

 

مدل کفش تابستانه بچه گانه در سایت آناپیک

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

 

طریقه خشک کردن کفش: کفش‌های چرمی را هیچ‌گاه در آفتاب یا کنار بخاری و یا شومیه خشک نکنید؛ بلکه داخل آن را با روزنامه خشک پرکنید تا رطوبت داخل آن گرفته شود و بعد از خشک شدن، روی آن را پولیش یا واکس بزنید.

 

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

واکس زدن کفش: همیشه قبل از واکس زدن کفش‌ها، گرد وغبار آن را با یک دستمال پاک کنید اگر واکس شما تمام شده می‌توانید روغن زیتون را با یک اسفنج روی کفش خوب بمالید بعد با دستمال اضافی روغن را پاک کنید. کفش‌های شما برّاق و تمیز خواهند شد.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

گشاد کردن کفش کتانی: اگر کفش‌های کتانی شما تنگ شده کفش‌ها را شسته یا خیس کنید و همان‌طور بپوشید تا خشک شود؛ در این صورت اندازه و فرم پای شما را می‌گیرد.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پاک کردن شوره آب از کفش: در فصل زمستان، معمولاً روی کفش در اثر راه رفتن در برف یا باران، شوره یا برفک می‌زند که هر چه شما کفش را بشویید و یا واکس بزنید این لکه‌های سفید پاک نمی‌شوند؛ برای حلّ این مشکل، با اسفنج آغشته به سرکه سفید کفشتان را پاک کنید.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

سایر عکس های جالب از کفش های بچه گانه 

پاک کردن کفش جیر: برای پاک کردن کفش جیر ابتدا از یک مداد پاک‌کن کمک بگیرید و لکّه‌ها و خطوطی که روی کفش افتاده پاک کنید. سپس با یک برس نرم کفش، روی آن بکشید تا گرد و غبار آن پاک شود. اگر بخشی از آن سفید شده است با فاصله ۲۰ سانتی‌متر روی شعله شمع بگیرید تا با دوده شعله شمع، آن قسمت سیاه شود. گرفتن کفش جیر روی بخار کتری به کفش شما جلای ویژه‌ای می‌بخشد.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پاک کردن کفش سفید ورزشی: کفش‌های سفید ورزشی خود را زمانی که نو است و هنوز نپوشیده‌اید کمی پودر نشاسته روی آن بپاشید تا آسان‌تر تمیز شوند.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پاک کردن کفش‌های مردانه: کفش آقایان معمولاً خیلی زود کثیف می‌شوند و اگر همسر شما بعد از یک روز کاری با کفش‌های خاک آلود وارد خانه شد نگران نباشید. ابتدا با دستمال و در صورت نیاز با دستمال مرطوب کثیفی کفش را پاک کنید. با کمک یک مسواک کهنه، خاک و غبار کناره‌های کفش را پاک کنید؛ کمی روغن زیتون به کفش بمالید و یک ساعت بعد با فرچه کفش‌ها را واکس بزنید.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پاک کردن کفش‌های کتانی: کفش‌های کتانی خیلی زود کثیف می‌شوند؛ بهترین روش، استفاده از شامپوی فرش برای شستن این کفش‌هاست. برای این کار، طبق دستورالعمل شامپوی فرش عمل کنید.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پاک کردن کفش‌های روشن: کفش‌های سفید و روشن لاستیکی را می‌توانید با خمیر دندان تمیز کنید، خمیر دندان و یا شیر پاک‌کن را روی تکه‌ای پنبه‌ بمالید و بعد از تمیز کردن کفش با آب روی لکه‌های کفش بمالید.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

بر طرف کردن صیقلی کف کفش: اگر تخت کفش شما صیقلی است، کاغذ سمباده خیلی خشن و زبر روی آن بمالید و یک ورق سمباده را زیر هر تخت بچسبانید.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پاک کردن پاشنه کفش: پاشنه‌های نوک تیز کفش خانم‌ها خیلی زود صدمه دیده و لکّه‌دار می‌شوند. سعی کنید که از اسپری رنگ ماشین استفاده کنید که باعث دوام بیشتر پاشنه کفش نیز می‌شود.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

صاف نگه داشتن چکمه بلند: زمانی که می‌خواهید چکمه‌های بلند خود را در کمد نگه‌داری کنید، چه روشی اعمال می‌کنید تا ساق چکمه صاف بایستد؟! می‌توانید چند ورق روزنامه را لوله کنید و در ساق چکمه قرار دهید و یا حوله‌ای دور لوله کاغذی دستمال آشپزخانه بپیچید و درون چکمه‌هایتان قرار دهید.

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

مدل کفش مجلسی تابستانی بچه گانه

مدل کفش تابستانه,مدل کفش

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مدل کفش تابستانه بچه گانه”