free web hit counter

مدل زن زیبا سرمربی تیم ملی مردان

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 414
مدل زن زیبا سرمربی تیم ملی مردان

مدل زن زیبا سرمربی تیم ملی مردان

یک مربی زن اعتقاد دارد مربیگری زنان در تیم مردان به نفع آنان خواهد بود چرا که به زعم او زنان دیدگاه عاطفی بهتری به مسابقه فوتبال نسبت به مردان دارند.

مدل زن زیبا سر

مربی تیم ملی مردان:

روسیه بعد از نمایش افتضاح در یورو ۲۰۱۶ رو به یک مربی زن آورده است! این خانم زیبا رو در حال حاضر سرمربی یک تیم دسته پنجمی در لیگ کرواسی است و ادعا می‌کند افکار بهتری نسبت به لئونید اسلوتسکی(Leonid Slutsky) سرمربی تیم ملی روسیه در یورو ۲۰۱۶ دارد.

‘تیهانا نمیسچ’ یکی از کاندیداهای شوک‌آور فدراسیون فوتبال روسیه است که در دوران بازیگری‌اش برای تیم ملی بانوان کرواسی یکی از ستاره‌های این تیم بود.

این مدل پاره‌وقت ۲۸ ساله و فارغ‌التحصیل دانشگاه زاگرب به خبرنگاران گفته عاشق این است که جانشین لئونید در تیم ملی روسیه بشود. او در همین ارتباط به خبرنگاران گفت: «باعث شادی و لذت فوق‌العاده هر حرفه‌ای است که می‌خواهد به اهداف جدیدی دست یابد و برای خودش افق‌های جدیدی دارد.»

 

 تیهانا نمیسچ,بیوگرافی تیهانا نمیسچ,جدید ترین عکس های تیهانا نمیسچ,عکس های تیهانا نمیسچ,عکس تیهانا نمیسچ,مدل زن زیبا سرمربی تیم ملی مردان

 

نمیسچ اعتقاد دارد مربیگری زنان در تیم مردان به نفع آنان خواهد بود چرا که به زعم او زنان دیدگاه عاطفی بهتری به مسابقه فوتبال نسبت به مردان دارند. این خانم درباره توانایی‌های مربیگری و تاکتیکی اش هم گفت: «من معتقدم در بسیاری از جنبه‌ها زنان بهتر از مردان هستند به ویژه از جنبه روانشناسی! آنها در تشخیص عواطف و احساسات مختلف بهتر هستند و این مسئله زمانی که شما با ورزشکاران کار می‌کنید خیلی مهم است.»

 

 تیهانا نمیسچ,بیوگرافی تیهانا نمیسچ,جدید ترین عکس های تیهانا نمیسچ,عکس های تیهانا نمیسچ,عکس تیهانا نمیسچ,مدل زن زیبا سرمربی تیم ملی مردان

عکس تیهانا نمیسچ

این خانم حتی سرمربی سابق روسیه در یورو ۲۰۱۶ را از زیر تیغ انتقادات خود گذراند و عنوان کرد: «رک و راست بگویم این تیم یک مهاجم کم داشت که فقط روی گلزنی تمرکز کند!»

این خبر بعد از اظهارنظر عجیب ‘ویتالی موتکو’ وزیر ورزش روسیه بیشتر جنبه واقعیت به خود می‌گیرد. وی گفته بود حتی یک زن هم می‌توانست این تیم را هدایت کند!

علاوه بر وزیر، هواداران فوتبال روسیه نیز از نمایش این تیم در یورو به شدت عصبانی هستند و با امضای یک تومار چند صد هزار نفری از مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه خواسته‌اند تمامی بازیکنان و مربیان این تیم اخراج و افراد جدید جایگزین شوند.

تاکنون هیچ زنی سرمربی تیم ملی مردان یک کشور نبوده است.

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مدل زن زیبا سرمربی تیم ملی مردان”