free web hit counter

محمود عزیزی از سینمای جهانی می‌گوید

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 194
محمود عزیزی از سینمای جهانی می‌گوید

محمود عزیزی بازیگر سینما و تلویزیون که بازی اش در سریال هایی چون ستایش در یادها مانده است در مصاحبه‌ای کوتاه از سینمای جهانی می‌گوید.

محمود عزیزی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص اکران فیلم‌های سینمایی خارجی در سینماها اظهار داشت : درهای سینما نمی‌تواند به روی جهان بسته شود. این هم شکلی از فعالیت‌های سینمایی است و افرادی که فیلم‌ها را اکران می‌کنند، به این مسائل فکر می‌کنند و هیچ اشکالی ندارد.

بازیگر «ستایش» عنوان کرد: اغلب کسانی که سینمای جهان را دنبال می‌کنند، از طریق اینترنت پیگیر هستند اما اکران فیلم‌ها در سینماها برای برخی از افراد که امکانات کمتری دارند فرصت دیگری را فراهم می‌کند.

وی در خصوص کمبود گروه تئاتر در مدارس گفت: در گذشته واحدهای درس هنر در برنامه‌های آموزش و پرورش وجود داشت و فرصت برای استعدادیابی بچه‌ها فراهم بود؛ اما اکنون به هنر به عنوان یک سرگرمی دیده می‌شود و انگیزه ای ایجاد نمی‌کند.

وی ادامه داد: از طرفی معرفی تمام کسانی که در گذشته وارد تئاتر شدند ، صرفا از طریق مدارس نبوده و به شرایط خود افراد بستگی داشت.

محمود عزیزی (متولد ۲۴ آذر ۱۳۲۳، تهران) بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و مدرس تئاتر، تلویزیون و سینما ایران است. وی هم اکنون عضو هیثت علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. او برای شرکت در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرده و صلاحیتش مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفت. اما با کسب جایگاه ۷۷ در تهران موفق به راهیابی به مجلس نشد.

او در فیلم هایی زیادی بازی کرده است که از آن ها می‌توان به بادیگارد ابراهیم حاتمی کیا و قلاده‌های طلا و لیلی با من است اشاره کرد که البته در سریال هایی چون ستایش و نوشدارو و معراجی‌ها اشاره کرده.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “محمود عزیزی از سینمای جهانی می‌گوید”