free web hit counter

مجری گلدن گلوب ۲۰۱۷ انتخاب شد

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 135
مجری گلدن گلوب ۲۰۱۷ انتخاب شد

هر ساله با نزدیک شده به پایان سال میلادی رقابت برای کسب جوایز در سینما و تلویزیون آغاز می شود امسال هم دست اندرکاران گلدن گلوب جیمی فالون کمدین مشهور آمریکایی را به عنوان میزبان هفتاد و چهارمین دوره مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ انتخاب کردند.

جیمی فالون کمدین شبکه ان‌ بی سی در برنامه «تونایت شو» مجری مراسم سالانه انجمن مطبوعات خارجی هالیوود شد که ۸ ژانویه ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

رابرت گرینبلت رییس ان‌بی‌سی دیشب با اعلام این خبر در انجمن منتقدان تلویزیونی از فالون به عنوان فردی شوخ و یک کمدین درخشان یاد کرد و افزود او کمدی را از سطح حس شوخی فراتر برده و همین است که گلدن گلوب را به عنوان یکی از پیشتازترین رویدادهای رسانه‌ای سال بدل کرده است.

فالون نیز در توییتی نوشت: واقعا در جستجوی فرصتی بودم که با مطبوعات خارجی هالیوود سرکنم؛ پیش از آن که دونالد ترامپ همه را تبعید کند…

جیمی فالون

اخبار جدید از مجری امسال گلدن گلوب ۲۰۱۷ جیمی فالون

گلدن گلوب اسامی نامزدهای خود را ۱۲ دسامبر اعلام می‌کند. هر سال گلدن گلوب آغازگر روندی است که به دنبال آن رقابت‌های سینمایی کلید می‌خورد و برترین‌های سال در برنامه‌های سینمایی مختلف انتخاب می‌شوند. ‌

جیمی فالون ۴۲ ساله مجری تلویزیون، کمدین، بازیگر، آهنگساز و تهیه‌کننده آمریکایی است. در حال حاضر وی مجری برنامه «امشب با اجرای جیمی فالون» است. وی پیش‌تر «آخر شب با جیمی فالون» را از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ اجرا کرده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مجری گلدن گلوب ۲۰۱۷ انتخاب شد”