free web hit counter

ادامه فیلم ماموریت غیرممکن ساخته نمی شود

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 120
ادامه فیلم ماموریت غیرممکن ساخته نمی شود

فیلم ماموریت غیرممکن که شامل چندین قسمت می شود در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارد طبق اعلام قبلی قرار بود قسمت جدیدی از این فیلم در سال ۲۰۱۷ به اکران در بیاید اما از پامورانت خبرهایی عجیب به گوش می رسد که این موضوع را رد میکند.

این در حالی است که از مدتی قیل کار پیش تولید این فیلم موفق تام کروز آغاز شده است. نکته جالب این است که دو سال قبل و بلافاصله پس از اکران عمومی قسمت پنجم فیلم، خبر ساخت قسمت ششم آن اعلام شد.

اما حالا هالیوود ریپورتر خبر می دهد که بحث شروع کار تولید قسمت تازه فیلم در کمپانی پارامونت، فعلا منتفی است.شنیده می شود که گروهی بیست نفره در شهر لندن، مشغول کار بر روی فیلم نامه تازه ترین قسمت فیلم ماموریت غیرممکن بوده اند.

اما کمپانی پارامونت به این گروه گفته فعلا دست نگه دارند و معلوم نیست آن ها، چه زمانی دوباره کارشان را از سر خواهند گرفت.از داخل کمپانی پارامونت خبر می رسد که مدیران آن، با یک بحران پولی روبرو شده و باید اول آن را حل و فصل کنند.

این در حالی است که موضوع هزینه های بالای فیلم هم، از جمله اختلافات تهیه کنندگان و سازندگان فیلم با یکدیگر است.از قرار معلوم، مدیران کمپانی پارامونت به اطلاع تام کروز رسانده اند که قسمت تازه فیلم، باید با هزینه بسیار کمتری جلوی دوربین برود.

ادامه فیلم ماموریت غیرممکن ساخته نمی شود

اخبار سینمای ایران و جهان

آن ها مخالفت خود را با هزینه کلان تولید ۱۳۰ میلیون دلاری قسمت جدید این مجموعه فیلم موفق خود اعلام کرده اند.ششمین قسمت «ماموریت غیرممکن» قرار است برای تابستان سال ۲۰۱۸ به روی پرده سینماهای کشورهای جهان برود.

فیلم ماموریت غیرممکن (به انگلیسی: Mission: Impossible) عنوان سری فیلم‌های اکشن جاسوسی آمریکایی که بر اساس مجموعه تلویزیونی به همین نام ساخته شده‌است. تا کنون پنج نسخه از این مجموعه به نام‌های مأموریت غیر ممکن، مأموریت غیرممکن ۲، مأموریت غیرممکن ۳، مأموریت غیرممکن: پروتکل شبح و مأموریت غیرممکن: ملت یاغی ساخته و اکران شده است. تام کروز در نقش شخصیت اصلی داستان، مأمور مخفی ایتن هانت در تمام نسخه‌های فیلم حضور دارد.

فیلم‌ها

ماموریت غیر ممکن به کارگردانی برایان دی پالما (۱۹۹۶)
ماموریت غیرممکن ۲ به کارگردانی جان وو (۲۰۰۰)
ماموریت غیرممکن ۳ به کارگردانی جی. جی. آبرامز (۲۰۰۶)
ماموریت غیرممکن: پروتکل شبح به کارگردانی براد برد (۲۰۱۲)
ماموریت غیرممکن: ملت یاغی به کارگردانی کریستوفر مک‌کوری (۲۰۱۵)
’’ماموریت غیرممکن ۶” به کارگردانی کریستوفر مک کوری

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ادامه فیلم ماموریت غیرممکن ساخته نمی شود”