free web hit counter

ماموریت غیرممکن تام کروز ساخته می شود

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 446
ماموریت غیرممکن تام کروز ساخته می شود

تام کروز بازیگر هالیوودی و سرشناس این روزها سخت درگیر آماده سازی شرایط برای ادامه سری فیلم های ماموریت غیرممکن است که تا حدی هم توانسته به هدفش دست پیدا کند.

این اظهارات پس از آن صورت می گیرد که دو هفته قبل اعلام شد تولید قسمت تازه فیلم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

تهیه کنندگان فیلم در آن زمان گفتند ششمین قسمت مجموعه «ماموریت غیرممکن»، دیرتر از زمان تعیین شده قبلی جلوی دوربین خواهد رفت.این در حالی است که از دو ماه قبل کار پیش تولید این فیلم اکشن و دلهره آورموفق تام کروز آغاز شده بود.

نکته جالب این است که دو سال قبل و بلافاصله پس از اکران عمومی قسمت پنجم فیلم، خبر ساخت قسمت ششم آن اعلام شد.کریستوفر مک کواری که پنجمین قسمت فیلم را کارگردانی کرد، برای ششمین قسمت آن هم دوباره پشت دوربین قرار خواهد گرفت.

او فیلم را براساس فیلم نامه ای از خودش کارگردانی خواهد کرد. قسمت قبلی فیلم، حدود ۷۰۰ میلیون دلار در آمریکا و بقیه کشورهای دنیا فروش کرد.گفته می شود که موضوع هزینه های بالای فیلم، از جمله اختلافات اصلی تهیه کنندگان و سازندگان فیلم با یکدیگر است.

در همین رابطه، مدیران کمپانی پارامونت به اصلاع تام کروز رسانده اند که قسمت تازه فیلم، باید با هزینه بسیار کمتری جلوی دوربین برود.ششمین قسمت «ماموریت غیرممکن» قرار است برای تابستان سال ۲۰۱۸ به روی پرده سینماهای کشورهای جهان برود.

به نوشته هالیوود ریپورتر، «ماموریت غیرممکن»ها جزو موفق ترین مجموعه فیلم های کمپانی پارامونت هستند که در سال های اخیر در دو فیلم توزیع شده در سینماها توانسته فروش خوبی بدست آورد.

توماس «تام» کروز ماپوتر چهارم (به انگلیسی: Thomas Cruise Mapother IV) (زاده ۳ ژوئیه ۱۹۶۲) هنرپیشه و تهیه‌کننده سرشناس آمریکایی است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ماموریت غیرممکن تام کروز ساخته می شود”