free web hit counter

لیلا اوتادی برنده جایزه جشنواره آمریکایی شد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 271
لیلا اوتادی برنده جایزه جشنواره آمریکایی شد

لیلا اوتادی جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل جشنواره آمریکایی را برای بازی در فیلم شیر تو شیر از آن خود کرد و سفیر صلح و عشق این جشنواره آمریکایی به نام جشنواره عشق شد.

لیلا اوتادی جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل را برای فیلم «شیر تو شیر» ساخته ابراهیم فروزش از جشنواره آمریکایی «عشق» دریافت کرد و بعنوان سفیر صلح و عشق جشنواره انتخاب شد .

لیلا اوتادی که این روزها در نقش‌های متفاوتی به ایفای نقش می‌پردازد مشغول بازی در فیلم سینمایی «اعترافات» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی است که در این فیلم نقش یک دختر افغانی را به ایفای نقش می‌پردازد و فیلم سینمایی «ناردون» با بازی او آماده اکران است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «شیر تو شیر»، داستان فضل ا…است که هنگام زایمان همسرش را از دست می‌دهد. بچه او تنها از شیر آدمیزاد می‌خورد و همین اتفاق سرآغاز ماجرای این فیلم در یک روستاست.

لیلا اوتادی برنده جایزه جشنواره آمریکایی شد

عکس های جدید لیلا اوتادی در فیلم شیر تو شیر

لیلا اوتادی (متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در محله شمیرانات) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و شاعر ایران است.

اوتادی از هفده سالگی سرودن شعر را آغاز کرده‌است. وی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز کرد اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “لیلا اوتادی برنده جایزه جشنواره آمریکایی شد”